بازدید مدیرکل امور روستایی استانداری اصفهان از ایستگاه های امنیت و سلامت شهرستان نایین

دکتر مجید جوهری، مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری اصفهان در سفر به شهرستان نایین به همراه دکتر محمد کریمی، فرماندار شهرستان نایین و جمعی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین از ایستگاه های امنیت و سلامت مقابل روستاهای نیستانک، قیوم آباد، مجتمع خدماتی راهدارخانه رحیم آباد و ایستگاه نوروزی هلال احمر […]

دکتر مجید جوهری، مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری اصفهان در سفر به شهرستان نایین به همراه دکتر محمد کریمی، فرماندار شهرستان نایین و جمعی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین از ایستگاه های امنیت و سلامت مقابل روستاهای نیستانک، قیوم آباد، مجتمع خدماتی راهدارخانه رحیم آباد و ایستگاه نوروزی هلال احمر بازدید نمودند. پروژه نیمه تمام ورزشی روستای هماباد نیز مورد بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری قرار گرفت.

وی در ادامه با حضور در ستاد اسکان نوروزی واقع در خانه معلم از وضعیت اسکان مسافران و گردشگران شهر هزاره های تاریخی مطلع گردید.

دکتر جوهری و مسئولین شهرستان همچنین با حضور در روستای نیستانک در جشنواره غذاهای محلی در کاروانسرای نیستانک نیز شرکت نمودند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =