نشست صمیمی اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ با مسئولین ونمایندگان فعالین اقتصادی و فرهنگی شهرستان نایین

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین نشست صمیمی با حضور نمایندگان فعالین اقتصادی و فرهنگی شهرستان نایین و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزار گردید. دراین جلسه، با هماهنگی نماینده محترم مردم نایین درمجلس شورای اسلامی خانم دکتر آزاد، اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین نشست صمیمی با حضور نمایندگان فعالین اقتصادی و فرهنگی شهرستان نایین و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزار گردید.

دراین جلسه، با هماهنگی نماینده محترم مردم نایین درمجلس شورای اسلامی خانم دکتر آزاد، اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی نیز حضور یافتند.

در ابتدای جلسه مسئولین شهرستان از جمله سرپرست فرمانداری، نماینده و امام جمعه نایین ضمن خیر مقدم به اعضای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی، ابراز امیدواری نمودند با توجه به وظایف این کمیسیون نمایندگان محترم در طرح مشکلات و مسایلی که در این جلسه مطرح خواهد شد در صحن مجلس شورای اسلامی و وضع قوانین گره ای از مشکلات شهرستان نایین که مبتلی به سایر شهرستان ها نیز می باشد باز کنند.

در ادامه جلسه نمایندگان صنایع،گردشگری،معادن، کارآفرینان ،دامداران و فعالین فرهنگی مسائل و مشکلات در حوزه های مربوطه را بیان نمودند .

درپایان جلسه آقای میر سلیم نماینده مردم شریف تهران، ری و شمیرانات طی سخنانی شهرستان نایین را شهرستانی دارای سرمایه های معنوی، فرهنگی و معدنی دانست و به بیان مسایل روز کشور پرداخت.در ادامه آقای حسینی پور نماینده مردم شریف گچساران در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه سرکار خانم آزاد با تمام توان در مجلس شورای اسلامی در صدد رفع مشکلات حوزه انتخابیه هستند ما نیز به عنوان اعضای کمیسیون اصل ۹۰ کلیه موارد و مشکلاتی که در جلسه مطرح گردید را یادداشت و پیگیری خواهیم نمود و قطعا وزرای مربوطه را به کمیسیون‌ اصل ۹۰ دعوت و به همراه خانم دکتر آزاد در صدد رفع دغدغه های مردم و مسئولین شهرستان نایین اقدام خواهیم نمود.

شایان ذکر است پیش از این جلسه اعضای کمیسیون اصل نود قانون اساسی با حضور در ایستگاه بازرسی شهید شرافت از نزدیک به بررسی مشکلات این ایستگاه پرداختند. همچنین نمایندگان مجلس ضمن بازدید از مسجد جامع  نایین و بازار تاریخی نایین از ظرفیت های گردشگری شهر نایین نیز بازدید وهمچنین دریکی از کارخانجات تولیدی شهرستان حضور یافتند . طی این بازدیدها در خصوص مشکلات در حوزه های مذکور توسط مسئولین شهرستان پیشنهادات و راهکارهایی جهت طرح در مجلس شورای اسلامی و وضع قوانین در جهت تسهیل امور مطرح گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =