سرپرست فرمانداری نایین در سخنرانی ۱۳ آبان تاکید نمود:هیچ بهانه ای در مقابل گله مندی مردم از کم کاری مسئولان، پذیرفتنی نیست

  مراسم راهپیمایی یوم ا… ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین و دانش آموزان برگزارگردید. دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین پیش از خطبه‌های نماز جمعه و به عنوان سخنران مراسم ۱۳ آبان به ایراد سخنرانی پرداخت. سرپرست فرمانداری نایین گفت: امروز فرصت به حاشیه رفتن وخدمت نکردن وجود ندارد و […]

 

مراسم راهپیمایی یوم ا… ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین و دانش آموزان برگزارگردید.

دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین پیش از خطبه‌های نماز جمعه و به عنوان سخنران مراسم ۱۳ آبان به ایراد سخنرانی پرداخت.

سرپرست فرمانداری نایین گفت: امروز فرصت به حاشیه رفتن وخدمت نکردن وجود ندارد و از هیچ مدیری در شهرستان پذیرفتنی نیست که در حوزه خدمت رسانی به مردم، کم کاری وجود داشته باشد.

دکتر محمد کریمی امروز _جمعه ۱۳ آبان ماه_ در سخنرانی مراسم گرامیداشت ۱۳آبان ، تمام مسئولان شهرستان را مخاطب خود قرار داد و اظهار کرد: مخاطب صحبت های بنده تمام مسئولین و در راس آن، خود بنده است. امروز فرصت به حاشیه رفتن و فرصت خدمت نکردن وجود ندارد. امروز از هیچ مدیر و مسئولی در شهرستان پذیرفتنی نیست که در حوزه خدمت رسانی به مردم، کم کاری وجود داشته باشد زیرا مردم در فشار ها، کمبود ها، تحریم ها و مشکلات اند اما همیشه پای کار بوده و هستند. حال نوبت ماست و از این تریبون به مسئولان اعلام میکنم که هیچ، هیچ و هیچ بهانه ای در مقابل گله مندی مردم از کم کاری مسئولان، پذیرفتنی نیست.

سرپرست فرمانداری نایین افزود: درب دفتر فرمانداری و ادارات شهرستان بر روی تمام مردم باز است و درخواست نوکران شما این است که ما را با چشم بینای خویش از رهنمود ها، پیشنهادات و انتقادات خود جهت اعتلای شهرستان نایین دریغ نکنید.

وی با اشاره به حرکت به سوی ایران قوی، گفت: حرکت به سوی ایران قوی، با شتاب در حال انجام است و برای مقابله با فتنه گری برای حرکت کشور به سوی ایران قوی، وظایفی بر دوش ماست. مردم، وظیفه خود را انجام دادند. حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ها، اتمام حجت است و ان شاء الله جهاد تبیینی که رهبر معظم انقلاب فرمودند، به دست مردم دنبال می شود.

کریمی ضمن اشاره به وضعیت فعلی کشور، خاطرنشان کرد: با توجه به اتفاقاتی که در کشور راه افتاده، نیاز است که مقداری به ریشه های این واقعه دقت کنیم. تاریخ در حال تکرار شدن است. ایام سال های ۸۸ وقتی کشور در حال پیشرفت و شتاب خوبی بود، با فتنه عظیمی روبرو شدیم. امروز هم با توجه به روی کار آمدن دولت آیت الله رییسی و حرکت شتابان کشور در تمام عرصه ها، به فتنه اخیر برخورد کرده ایم.

وی ادامه داد: به لطف خدا، به واسطه زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و نیرو های اطلاعاتی و امنیتی وقضایی شهرستان، دارای وضعیت خوبی در حوزه امنیت هستیم و از اعضای شورای تامین درخواست میکنم این وضعیت تداوم یابد. اگر شخصی برای مخل کردن امنیت برخیزد، بداند که با او برخوردی سخت میکنیم.

سرپرست فرمانداری نایین افزود: طریقه برخورد با نوجوانانی که در این ایام دچار غفلت هستند، با منافقان تفاوت می کند. اینکه این نوجوان یاجوان در تجمعات اغتشاشی ورود پیدا می کند، نتیجه کم کاری امثال ما مسئولان در خدمت رسانی و جهاد تبیین است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =