فرماندار شهرستان نایین : محله محمدیه به واسطه بافت تاریخی زنده نیازمند توجه ویژه می باشد

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در بازدید از اماکن و ابنیه تاریخی و بافت تاریخی محله محمدیه بر توجه ویژه به این بافت تاریخی تاکید نمود. فرماندار شهرستان نایین در حاشیه این بازدید عنوان نمود باتوجه به اینکه در بافت تاریخی محله محمدیه زندگی در جریان است و بسیاری از طرح های احیاء و مرمت […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در بازدید از اماکن و ابنیه تاریخی و بافت تاریخی محله محمدیه بر توجه ویژه به این بافت تاریخی تاکید نمود.

فرماندار شهرستان نایین در حاشیه این بازدید عنوان نمود باتوجه به اینکه در بافت تاریخی محله محمدیه زندگی در جریان است و بسیاری از طرح های احیاء و مرمت بافت های فرسوده برای تشویق و ترغیب افراد به سکونت در این گونه بافت ها انجام می شود و محله محمدیه از این مزیت برخوردار است این موضوع وظیفه ما در بازسازی، احیاء و توجه ویژه به این بافت را دوچندان می کند.

مهندس نصرتی افزود متاسفانه آنگونه که شایسته محله محمدیه با مردمی خونگرم و قانع می باشد  این محله توسعه نیافته است و مقتضی است مدیریت شهری در این راستا به وظایف خود عمل نماید.

شایان ذکر است در این بازدید که مدنیان رییس اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیز فرماندار شهرستان نایین را همراهی می نمود ، آسیاب آبی ریگاره ،مسجد جامع ،مسجد سرکوچه،یخچال قدیمی محمدیه و بافت تاریخی محله محمدیه مورد بازدید قرار گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 15 =