فرماندار شهرستان نایین: کنگره شهدا باید مردم نهاد باشد

سومین جلسه کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود در بحث کنگره شهدا اقدامات خوبی انجام شده ولی توقع ما برای این موضوع خیلی بیشتر می باشد.خون شهیدان […]

سومین جلسه کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود در بحث کنگره شهدا اقدامات خوبی انجام شده ولی توقع ما برای این موضوع خیلی بیشتر می باشد.خون شهیدان ضامن نجات کشور می باشد و اگر می خواهیم در کار اداری و زندگی موفق باشیم باید به شهدا، این امامزادگان عشق متوسل شویم و باید پای کار شهدا بایستیم و قطعا نتیجه آن را در زندگی خواهیم دید.

فرماندار شهرستان نایین افزود:کنگره شهدا باید مردم نهاد باشد و موضوع شهید و شهادت همانگونه که قبلا نیز گفته ایم جناحی و متعلق به فرد خاصی نیست ما نباید دایره کار برای شهید و شهادت را محدود کنیم و باید فضا را برای فعالیت تمام افکار و سلایق در حوزه شهدا فراهم نماییم.

رییس ستاد گنگره شهدای شهرستان نایین در پایان خاطر نشان کرد: کمیته های ۱۹ گانه باید جلسات را به صورت مستمر برگزار کنند و در جلسه آتی ستاد حداقل برنامه های ۶ ماهه خود ار ارایه نمایند.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر ستاد کنگره شهدای شهرستان نایین به بیان گزارشی از آخرین وضعیت کمیته ها پرداخت و خواستار تسریع در تشکیل جلسات و اجرای مصوبات جلسات مربوط با کنگره شهدا گردید.  

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =