فرماندار شهرستان نایین بر اولویت برنامه های فرهنگی و فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب تاکید نمود

جلسه قرار گاه عفاف و حجاب شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری پویش مدافعان حریم خانواده شهرستان نایین به ریاست آقای دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری تشکیل گردید.  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه عنوان نمود : عمل به دستورالعمل عفاف و حجاب قبل از اینکه […]

جلسه قرار گاه عفاف و حجاب شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری پویش مدافعان حریم خانواده شهرستان نایین به ریاست آقای دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری تشکیل گردید.
 دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه عنوان نمود : عمل به دستورالعمل عفاف و حجاب قبل از اینکه ابلاغ دولت باشد ابلاغ و دستور خداوند متعال است و توفیق هدایت جامعه به رعایت اصول اجتماعی اسلام توفیق بزرگی است که در این برهه بر دوش همه ی ما گذاشته شده است.

دکتر کریمی ادامه داد: باید در حوزه عفاف و حجاب کارهای فرهنگی در اولویت قرار گیرد. تغییر فرهنگ بعضا یک دهه طول می کشد و نباید دلسرد شویم و برنامه ریزی در حوزه ی فرهنگ تنها با برنامه ریزی یکساله و شش ماهه و… نیست در این راستا باید هم افزا شویم و همه با هم کنار یکدیگر بایستیم و با برنامه ریزی بلند مدت و رصد و پایش مستمر به ارزیابی بپردازیم.

فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود: همه ی دستگاه ها باید یک برنامه ی بلندمدت در حوزه ی فرهنگ سازی عفاف و حجاب داشته باشند. در پایان این جلسه تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =