فرماندار شهرستان نایین :بزرگداشت روز جهانی قدس باید به عنوان یک فریضه و تکلیف الهی نگریسته شود

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین ،اعضای شورای تامین و تعدادی از مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با اشاره برگزاری برنامه های متنوع و […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین ،اعضای شورای تامین و تعدادی از مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با اشاره برگزاری برنامه های متنوع و راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ماه سال گذشته عنوان نمود: دهه فجر به معنای واقعی اتفاقات خوبی در شهرستان رقم خورد. این اتفاقات هم در حوزه اقناعی، افتتاح پروژه ها و برنامه های متنوعی که در روستاها و شهرها و مرکز شهرستان برگزار گردید موید برنامه ریزی های صورت گرفته بود و این اقدامات جای تقدیر دارد.

فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت: بزرگداشت روز جهانی قدس نیز به عنوان یک فریضه و تکلیف الهی باید نگریسته شود و باید به دو مبحث در باب روز جهانی قدس بپردازیم یکی بحث موضوع تعظیم شعائر است که در ذهن و خاطر نوجوانان و جوانان و دانش آموزان نقش ببندد و دیگر در حوزه اقناعی و تبیینی به موضوع قدس بپردازیم و دلیل حمایت های ایران از آرمان قدس و تدبیر حضرت امام خمینی (ره) در خصوص نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را برای نسل جدید تبیین نماییم.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =