بازدید فرماندار شهرستان نایین از زائر سرای امامزاده سلطان سید علی(ع)

دکتر کریمی، فرماندار شهرستان نایین با همراهی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان از زائرسرا و غرفه کودک آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام نایین بازدید نمودند. فرماندار نایین ضمن عرض خداقوت به دست اندرکاران در این بازدید عنوان نمود: خدا را شاکریم که با تلاش تمام دستگاه های عضو کمیته اسکان […]

دکتر کریمی، فرماندار شهرستان نایین با همراهی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان از زائرسرا و غرفه کودک آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام نایین بازدید نمودند.

فرماندار نایین ضمن عرض خداقوت به دست اندرکاران در این بازدید عنوان نمود: خدا را شاکریم که با تلاش تمام دستگاه های عضو کمیته اسکان ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان، حتی یک مورد خانواده ای را بدون سرپناه و اسکان در شهرستان نایین نداشته ایم.

وی در ادامه گفت: در برخی شب ها نه تنها ستاد اسکان نوروزی شهرستان و مدارس بلکه با توجه به استقبال گسترده مسافران و گردشگران، سالن های ورزشی موجود در شهر نیز پذیرای این عزیزان بودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =