فرماندار شهرستان نایین : مراسم گرامیداشت انقلاب، می بایست مردم محور وباشکوه تر از گذشته برگزار شود /مردم بزرگترین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی هستند

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره فرموده اند «دشمن در صدد ضربه زدن […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره فرموده اند «دشمن در صدد ضربه زدن به نقاط قوت انقلاب است چون می‌خواهد جلو پیشرفت ما را بگیرد». در بیانیه گام دوم انقلاب به موضوع جوانان توجه ویژه شده و همان گونه که می بینیم دشمنان و استکبار جهانی بیشترین برنامه ریزی خود را بر روی قشر جوان و نوجوان خصوصاً در اغتشاشات اخیر داشته‌اند.
فرماندارشهرستان نایین خاطرنشان کرد: ما که در مقام مسئولین شهرستان هستیم باید ایمان داشته باشیم که انقلاب اسلامی باعث پیشرفت کشور شده است. رتبه علمی ایران با تمام دشمنی ها در منطقه اول است و ۲۷ دانشگاه ما جزء دانشگاه برتر جهان می باشد. در تولید گاز و نفت جایگاه بسیار خوبی داریم کافیست این آمارها را با ایام طاغوت مقایسه کنیم. رضا شاه پهلوی ملعون را در همین مملکت و در کشور خود ۴۵ دقیقه پشت درب منتظر نگه داشتند و در جلسه ای که برگزار نمودند شاه مملکت را راه ندادند امروز عزت و عظمت جمهوری اسلامی به گونه ای است که کشورهای مختلف جهان به قدرت ایران اذعان دارند و در منطقه نیز ما به عنوان یک قدرت تاثیر گذار شناخته می شویم.
دکتر کریمی افزود: در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی اگر می خواهیم نقش‌آفرینی کنیم در ابتدا باید خودمان به این باور برسیم. ضعف‌ها را می‌پذیریم ولی باید این نقاط ضعف را به قوت تبدیل نماییم و این فرصتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ما فراهم نموده و برای هر صندلی که بر روی آن نشسته ایم بیش از ۷۲ جوان خون پاک و طاهر خود را فدا کرده‌اند باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده نماییم.
کریمی همچنین در خصوص برنامه های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی عنوان نمود: برنامه های دهه مبارک فجر در ۶ محورِ محله محور ، قشری و تخصصی، تجمیعی، مدارس و دانشگاه ها و فضای مجازی در نظر گرفته شده و کمیته‌های مختلف ذیل این محورها فعالیت خواهند نمود.
وی در پایان گفت : از فضاهای روتین و معمولی باید خارج شویم برنامه ها باید با تغییر و تاکتیک جدید خصوصا در مدارس و دانشگاه‌ها اجرا شود. همچنین در حوزه محتوا باید بسیار قوی عمل نماییم و در این خصوص بازگویی تاریخ گذشته ایران و تدوین تقویم برنامه ها با رویکرد جهاد تبیین مورد تاکید می باشد.

شایان ذکر در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۱ خرداد ۱۴۰۲

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای، شرکت نفت ناحیه نایین و امور برق شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این ادارات به بررسی عملکرد ادارات و روندخدمت رسانی به مردم پرداخت.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر چاووشی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود. در این دیدار در خصوص خدمات رسانی به جامعه هدف و تحت پوششین بهزیستی بحث و تبادل نظر گردید. در ادامه نشست هم اندیشی با حضور فرماندار شهرستان نایین ،مدیرکل بهزیستی استان،رییس بهزیستی شهرستان و مدیران عامل و مسئولین فنی […]

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با رییس و پرسنل این اداره دیدار نمود. دکتر کریمی ضمن تقدیر از خدمات بنیاد شهید نایین بر استمرار خدمت رسانی مناسب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تاکید نمود. 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =