سرپرست فرمانداری شهرستان نایین از آمادگی کامل مسئولان شهرستان برای حضور در مدارس برای پاسخ به سوالات دانش آموزان خبر داد

محمد کریمی، سرپرست فرمانداری شهرستان نایین  در جلسه مشترک شورای تامین با مدیران مدارس شهرستان نایین گفت: هدف از تشکیل جلسه، هم افزایی و استفاده از نقطه نظرات مدیران و بحث پیشگیری در حوزه و مسائل دانش آموزانی است که در معرض آسیب قرار دارند. وی افزود: این جلسه، دومین جلسه شورای تامین شهرستان نایین […]

محمد کریمی، سرپرست فرمانداری شهرستان نایین  در جلسه مشترک شورای تامین با مدیران مدارس شهرستان نایین گفت: هدف از تشکیل جلسه، هم افزایی و استفاده از نقطه نظرات مدیران و بحث پیشگیری در حوزه و مسائل دانش آموزانی است که در معرض آسیب قرار دارند.

وی افزود: این جلسه، دومین جلسه شورای تامین شهرستان نایین با اقشار مختلف مردم شهرستان است. در جلسه نخست با روحانیون، و در این جلسه به عنوان دومین جلسه، با مدیران مدارس برگزار شده است.

دکتر کریمی ضمن بیان اینکه حضور مسئولان در بین عموم جوانان ودانشگاه ها، طبق فرموده رهبر معظم انقلاب است، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، کلیه مسئولان اجرایی،نظامی و… باید در اجتماعات نوجوانان وجوانان حضور پیدا کنند. مسئولان شهرستان آمادگی کامل برای حضور در مدارس به جهت پاسخ به سوالات دانش آموزان دارند و در بحث تخصصی نیز، توانایی دعوت اساتید توانا از داخل وخارج از شهرستان وجود دارد.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =