دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان با فرماندار نایین

 کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان، ابراهیمی رئیس اداره بازرسی کمیته امداد و شفیعی رئیس کمیته امداد نایین با «فیروزی» فرماندار شهرستان نایین در محل دفتر فرماندار نایین دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار فرماندار نایین به مهمترین مشکلات مددجویان شهرستان از جمله اشتغال‌زایی و مسکن اشاره کرد و گفت: انتظار […]

 کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان، ابراهیمی رئیس اداره بازرسی کمیته امداد و شفیعی رئیس کمیته امداد نایین با «فیروزی» فرماندار شهرستان نایین در محل دفتر فرماندار نایین دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار فرماندار نایین به مهمترین مشکلات مددجویان شهرستان از جمله اشتغال‌زایی و مسکن اشاره کرد و گفت: انتظار داریم که در این حوزه‌ها توجه ویژه‌ای به شهرستان نایین وجود داشته باشد. وی همچنین به فعالیت های کمیته امداد اشاره کرد و افزود: توانمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال، پرداخت مستمری، ارائه تسهیلات قرض الحسنه بانکی و حمایت از ایتام از جمله برنامه های ارزشمند کمیته امداد برای حمایت از قشر مرحوم جامعه در راستای تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی می باشد .
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان نیز در ادامه ، خدمات رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین شاخصه های کمیته امداد دانست و در زمینه کمک به ساخت مسکن جهت مددجویان شهری و روستایی فاقد مسکن شهرستان در صورت تامین زمین و پیگیری واگذاری زمین به مددجویان قول مساعدت ویژه داد. وی از اختصاص مبلغ ۳۰ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات قرض الحسنه بمنظور اجرای طرح های اشتغال مددچویان و اقشار کم درآمد شهرستان خبر داد و افزود در این زمینه نیز همراهی و همکاری همه جانبه فرماندار و امام جمعه محترم و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ضروری می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =