سردار کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین عنوان نمود: دو عامل ولایت و مردم ولایت مدار باعث شکست نقشه های دشمن و بی اثر کردن تمامی تجهیزات نظامی بود

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ سالگی با جسمی نحیف، آنچنان حماسه ای در این کره خاکی خلق کرد که باعث شگفتی تمامی سیاستمداران دنیا شد.

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی تمام معادلات دنیا به هم ریخت در شرایطی که پس از جنگ جهانی دوم، دو ابرقدرت آمریکا و شوروی سابق دنیا را بین خود تقسیم کرده بودند.

سردار کوثری در بخشی از سخنان خود به شرایط جنگ تحمیلی نیز اشاره و تصریح کرد: درآن زمان ایران اسلامی تنها ۷ لشکر داشت اما طرف مقابل را چنان تقویت و تجهیز کرده بودند که ۱۲ لشکر و ۱۵ تیپ مستقل داشت و با این قدرت تصمیم داشتند سه روزه استان خوزستان را گرفته و هفت روزه به تهران برسند تا نظام نوپای جمهوری اسلامی را نابود کنند.

نماینده تهران درمجلس شورای اسلامی افزود: دو عامل ولایت و مردم ولایت مدار باعث شکست نقشه های دشمن و بی اثر کردن تمامی تجهیزات نظامی بود.

درپایان این مراسم از ‌‌۱۱۰۰ رزمنده، ایثارگر و پیشکسوت عرصه جهاد و دفاع مقدس در نایین تجلیل همچنین از نرم افزار شهدای شهرستان نایین تحت عنوان هویت پروانه ها نیز رونمایی و از بنای جدید گلزار شهدای شهرستان نایین نیز بهره برداری شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =