فرماندار شهرستان نایین :بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه برای گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان نایین در نظر گرفته شده است

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت به ریاست فرماندار شهرستان نایین با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت ایام […]

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت به ریاست فرماندار شهرستان نایین با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی عنوان نمود: دفاع مقدس نمونه ای از جانفشانی های ملت سرافراز ایران اسلامی در راه ایمان و اعتقاد و ارزش های اسلامی و انسانی است که باید در این هفته با اجرای برنامه های متنوع ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و رشادت های رزمندگان دفاع مقدس به تبیین علل و چرایی دفاع مقدس پرداخت. فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت کشور و استانداری اصفهان متولی برگزاری و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس دولت می باشد و در این راستا کلیه اعضای شورای اداری شهرستان موظف می باشند نسبت به هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم اقدام نمایند.

فیروزی در پایان خاطر نشان کرد: بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه برای گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان نایین در نظر گرفته شده است که این برنامه ها باید بر پایه جهاد تبیین برگزار گردد .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.  

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =