فرماندار شهرستان نایین :بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه برای گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان نایین در نظر گرفته شده است

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت به ریاست فرماندار شهرستان نایین با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت ایام […]

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت به ریاست فرماندار شهرستان نایین با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی عنوان نمود: دفاع مقدس نمونه ای از جانفشانی های ملت سرافراز ایران اسلامی در راه ایمان و اعتقاد و ارزش های اسلامی و انسانی است که باید در این هفته با اجرای برنامه های متنوع ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و رشادت های رزمندگان دفاع مقدس به تبیین علل و چرایی دفاع مقدس پرداخت. فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت کشور و استانداری اصفهان متولی برگزاری و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس دولت می باشد و در این راستا کلیه اعضای شورای اداری شهرستان موظف می باشند نسبت به هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم اقدام نمایند.

فیروزی در پایان خاطر نشان کرد: بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه برای گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان نایین در نظر گرفته شده است که این برنامه ها باید بر پایه جهاد تبیین برگزار گردد .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.  

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :