فرماندار شهرستان نایین در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامی‌داشت هفته دولت تاکید نمود: لزوم انعکاس اقدامات و خدمات دولت مردمی در راستای جهاد تبیین توسط مدیران شهرستان

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود :در آستانه هفته دولت ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) یاد و خاطره شهیدان […]

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود :در آستانه هفته دولت ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و کلیه شهدای انقلاب اسلامی خاصه شهید سلیمانی را گرامی می داریم . با استقرار دولت جدید و با وجود مشکلات و انتقادات زیادی که وجود داشت و علت آن عدم هماهنگی مدیریتی در سطح کشور در دولت گذشته بود و اتفاقاتی که در حوزه ارز ترجیحی و مصارف بیهوده و مشکلات اقتصادی ناشی از عدم هماهنگی و مدیریت در حوزه اقتصاد در دولت گذشته بود کسی باور نداشت که بتوان این حوزه را مدیریت نمود که با ورود حضرت آیت الله رئیسی و تحویل دولت توسط ایشان عملاً در شرایطی که تاراج بیت المال و خزانه کشور رخ داده بود و دولت و کشور با گرانی های عجیب و قریب و اوضاع اقتصادی نامناسب و تورم بسیار بالایی مواجه بود دولت مردمی آیت الله رییسی توانست در طول یک سال گذشته اقتصاد کشور را به ثبات برساند.

 فرماندار شهرستان اظهار داشت: در این رابطه از ابتدای کار دولت در حوزه دام و ساماندهی نهاده های دامی که یکی از مشکلات اساسی کشور بود، نسبت به سرشماری دام و ساماندهی نحوه توزیع نهاده هایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی و به صورت  مبهم توزیع می گردید و همچنین در حوزه آرد و نان دولت آستین بالا زد و بدون هیچ ترسی دست به اقدام شجاعانه در جراحی اقتصادی و حذف ارز ترجیحی زد. البته جراحی اقتصادی سختی انجام شده و نیاز به زمان است که اوضاع به صورت عادی برگردد . ریل‌گذاری که دولت در حال انجام دادن است و یکی از وظایف اصلی ما در این رابطه مبحث جهاد تبیین می باشد. خدمات دولت و نظام را باید در بین مردم و مسئولین تبیین کنیم .وظیفه روابط عمومی ها در این خصوص بسیار حساس است. کلیه دستگاه های اجرایی موظفند که در ارتباط با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی به بیان مسائل و موارد و اقدامات و خدمات انجام شده در طی یک سال گذشته بپردازند. مهمترین دستاورد دولت مردمی بودن آن است رئیس‌جمهور در سخت‌ترین شرایط و در دورافتاده ترین نقاط کشور حضور پیدا کرده است این وظیفه ما را نیز دوچندان می‌کند چرا که ما نیز باید به تاسی از ایشان با تلاش شبانه روزی در جهت خدمت به مردم گام برداریم .

فیروزی خاطرنشان کرد : وظیفه اصلی ما افزایش رضایتمندی مردم و ایجاد امید در میان مردم است .نگاه ما نگاه خادم و مخدوم است. ما خدمتگزار و در اختیار مردم هستیم باید برای مردم تلاش کنیم مردم باید خدمت رسانی در دورترین و محروم‌ترین نقاط شهرستان را ببینند و به آنها گزارش دهیم. در این چند ماه گذشته اتفاقات بسیار خوبی در شهرستان خصوصاً در بخش انارک و روستاهای بخش مرکزی و نقاط محروم روی داده است . نگاه ما نگاه اشرافی‌گری نیست مهمترین خصیصه دولت ولایت مداری و ولایت پذیری است .فیروزی اظهار داشت: مستضعف نوازی و ظلم‌ستیزی ما به عنوان مجریان دولت در شهرستان باید در خدمت به مردم ظهور و بروز کند .

وی افزود: همچنین با پیگیری‌های که توسط سرکار خانم دکتر آزاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و کلیه مسئولان اجرایی انجام شده است. پروژه های بسیار زیادی که سالیان سال بر زمین مانده بود و همچنین با حضور استاندار محترم در ۲ سفر به شهرستان نایین و همچنین حضور نماینده محترم رئیس جمهور در این شهرستان برای بسیاری از پروژه‌ها اعتبار اختصاص یافته و تعیین تکلیف شده و مراحل تکمیل این پروژه های نیمه تمام آغاز گردیده است .در مباحثی از جمله پساب فاضلاب شهر نایین و آبرسانی به روستاها ، مشکلات قطب کارگاهی، مشکلات جاده های بین شهری و روستایی ، در حوزه خدمات شهری در سه شهر نایین بافران و انارک، در حوزه خدمات اجتماعی اقدامات بسیار زیادی صورت پذیرفته، حضور پزشکان جهادی در نقاط مختلف شهرستان، اقداماتی که توسط بسیج سازندگی و سایر دستگاه‌های اجرایی در حوزه های مختلف صورت پذیرفته در راستای جهاد تبیین باید بیان شود و به سمع و نظر مردم از طریق روابط عمومی ها ،مطبوعات و فضای مجازی رسانده شود.

 فیروزی گفت یکی از مهمترین دستاوردهای دولت و مهمترین ویژگی های این دولت، پاکدستی مدیران آن است همانگونه که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و ریاست محترم جمهور اهمیت ویژه برای مسائل فرهنگی و اجتماعی و حجاب و عفاف قائل هستند ما نیز باید در سطوح مدیریتی خود این مسائل را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و در همه سطوح به امر به معروف و نهی از منکر بپردازیم. موضوع عفاف و حجاب یکی از مهمترین مطالبات مردم و متدینین است که باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود. وی ادامه داد باید واقعیت‌های دولت و جامعه را بازگو کنیم و برای مردم تبیین شود که این دولت در چه شرایطی سکان مدیریت کشور را در دست گرفت و در طول یک سال گذشته با تمام شرایط سخت و مشکلات اقتصادی و سوءمدیریت های گذشته چگونه توانسته اقداماتی مهم و در خور توجه را در سطح کشور و همچنین در سطح شهرستان نایین به سرانجام برساند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =