فرماندار شهرستان نایین : باید ضمن میدان دادن به جوانان در عرصه های مختلف، زمینه پیشرفتشان را فراهم نموده و امید را در دلشان زنده نگه داریم

  جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. محسن فیروزی در این جلسه عنوان نمود :موضوع اوقات فراعت نوجوانان و جوانان شهرستان از جمله مهمترین مسائلی است که باید در این جلسه برای آن برنامه ریزی لازم صورت پذیرد چرا که جوانان […]

 

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.

محسن فیروزی در این جلسه عنوان نمود :موضوع اوقات فراعت نوجوانان و جوانان شهرستان از جمله مهمترین مسائلی است که باید در این جلسه برای آن برنامه ریزی لازم صورت پذیرد چرا که جوانان و نوجوانان سرمایه های اصلی و آینده سازان این کشور می باشند.

فرماندار شهرستان نایین افزود :در این جلسات مسئولین باید با برنامه و عزم جدی حضور پیدا کنند. تلاشمان این است که سرمایه های ما که همانا جوانان عزیزمان می باشند را به سمتی سوق دهیم که بتوانند از ظرفیت ها و پتانسیل های خود در راه ساختن آینده ای بهتر برای خود و جامعه استفاده نمایند. همواره شاهد بوده ایم که در عرصه های مختلف در طول دوران انقلاب اسلامی از دفاع مقدس گرفته تا عرصه های علمی و فناوری و هسته ای و ورزشی و… جوانان این مرز و بوم کارهای خارق العاده ای را به سرانجام رسانده اند .

فیروزی افزود: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) همواره بر میدان دادن به جوانان در موضوعات مختلف فناوری و عرصه های علمی و دانش بنیان و مدیریتی تاکید نموده اند و در این گونه جلسات باید با کار کارشناسی و علمی نیازهای امروزی جوانان را بررسی نموده و با توجه به شناسایی نیاز های عاطفی و روحی آنها ضمن میدان دادن به جوانان در عرصه های مختلف، زمینه پیشرفتشان را فراهم نموده و امید را در دلشان زنده نگه داریم.

وی در پایان اظهار داشت: انتظار بنده از مسئولین شهرستان این است که به صورت کاربردی فعالیت نموده و در جلسات با آمادگی و ارایه نظرات کارشناسی حضور یابند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 13 =