فرماندار شهرستان نایین : باید ضمن میدان دادن به جوانان در عرصه های مختلف، زمینه پیشرفتشان را فراهم نموده و امید را در دلشان زنده نگه داریم

  جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. محسن فیروزی در این جلسه عنوان نمود :موضوع اوقات فراعت نوجوانان و جوانان شهرستان از جمله مهمترین مسائلی است که باید در این جلسه برای آن برنامه ریزی لازم صورت پذیرد چرا که جوانان […]

 

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.

محسن فیروزی در این جلسه عنوان نمود :موضوع اوقات فراعت نوجوانان و جوانان شهرستان از جمله مهمترین مسائلی است که باید در این جلسه برای آن برنامه ریزی لازم صورت پذیرد چرا که جوانان و نوجوانان سرمایه های اصلی و آینده سازان این کشور می باشند.

فرماندار شهرستان نایین افزود :در این جلسات مسئولین باید با برنامه و عزم جدی حضور پیدا کنند. تلاشمان این است که سرمایه های ما که همانا جوانان عزیزمان می باشند را به سمتی سوق دهیم که بتوانند از ظرفیت ها و پتانسیل های خود در راه ساختن آینده ای بهتر برای خود و جامعه استفاده نمایند. همواره شاهد بوده ایم که در عرصه های مختلف در طول دوران انقلاب اسلامی از دفاع مقدس گرفته تا عرصه های علمی و فناوری و هسته ای و ورزشی و… جوانان این مرز و بوم کارهای خارق العاده ای را به سرانجام رسانده اند .

فیروزی افزود: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) همواره بر میدان دادن به جوانان در موضوعات مختلف فناوری و عرصه های علمی و دانش بنیان و مدیریتی تاکید نموده اند و در این گونه جلسات باید با کار کارشناسی و علمی نیازهای امروزی جوانان را بررسی نموده و با توجه به شناسایی نیاز های عاطفی و روحی آنها ضمن میدان دادن به جوانان در عرصه های مختلف، زمینه پیشرفتشان را فراهم نموده و امید را در دلشان زنده نگه داریم.

وی در پایان اظهار داشت: انتظار بنده از مسئولین شهرستان این است که به صورت کاربردی فعالیت نموده و در جلسات با آمادگی و ارایه نظرات کارشناسی حضور یابند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :