نشست صمیمی و هم اندیشی اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی با فرماندار شهرستان نایین

  جلسه هم اندیشی و نشست صمیمی با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی با حضور فرماندار شهرستان نایین امام جمعه نایین ،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین و پلیس فتای نایین در محل فرمانداری همراه با ضیافت افطاری برگزار گردید. فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود هدف از برگزاری این نشست […]

 

جلسه هم اندیشی و نشست صمیمی با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی با حضور فرماندار شهرستان نایین امام جمعه نایین ،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین و پلیس فتای نایین در محل فرمانداری همراه با ضیافت افطاری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود هدف از برگزاری این نشست ایجاد باب جدیدی جهت خدمت به مردم می باشد. همواره اختلاف‌نظرها وجود داشته و باید وجود داشته باشد چرا که اختلاف نظر باعث پیشرفت و استفاده از نظرات مختلف در امور می شود اما در این راستا باید هم مسئولین و هم اصحاب رسانه و فعالین مجازی ظرفیت خود را بالا برده و به گونه‌ای عمل نکنند که خدای ناکرده این اختلافات موجب دشمنی گردیده و آب به آسیاب دشمن و معاندین و ضد انقلاب ریخته شود.

فیروزی ادامه داد: ما طرفدار شفافیت هستیم و از مطالبه‌گری حمایت می‌کنیم اما خطوط قرمز ما ایجاد یأس و ناامیدی، توهین و تهمت به مسئولین و مردم، وارونه جلوه دادن واقعیات، سیاسی بازی و تحریک افکار عمومی بر اساس موارد غیر واقعی است و جایی که فردی اینگونه عمل کند قطعاً آب به آسیاب دشمن ریخته است.

وی گفت: در راستای اجرای منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در خصوص جهاد تبیین نیز رسانه ها وظیفه خطیری را برعهده دارند چراکه در جهان امروز که معاندین و استکبار جهانی با بمباران خبری سعی در وارونه جلوه دادن واقعیات و خدمات نظام اسلامی دارند باید اصحاب رسانه به بیان واقعیات پرداخته و خدمات ۴۳ ساله این نظام مقدس را برای مردم تشریح و تبیین نمایند و در مقابل این افراد ایستادگی نمایند. همانگونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید نموده اند هرکس مردم را به نظام بدبین نماید با منافقین هیچ فرقی ندارد و یک خبرنگار باید در این خصوص احساس وظیفه نموده و خدای نکرده به گونه‌ای عمل نکند که دشمنان از این موارد سوء استفاده نمایند.

فیروزی اظهار داشت: یک خبرنگار واقعی و دلسوز باید ضمن بیان انتقادات سازنده و به دور از تهمت و افترا، نیمه پر لیوان را نیز ببیند و فقط به دنبال نقاط ضعف نباشد. اینکه هم اکنون به فضای انتخاباتی پرداخته شود کار مناسبی نیست و هنوز پرداختن به فضای انتخابات بسیار زود است در این راستا نباید خدمات دولت انقلابی و مجلس انقلابی را نادیده گرفت .لازم به ذکر است با پیگیری‌های سرکار خانم آزاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه محترم در صدد پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام و انجام و اجرای پروژه های جدید در سطح شهرستان با همراهی ارگانهای دولتی و نهادهای انقلابی هستیم که با اتحاد و همدلی در میان مسئولین و مردم و اصحاب رسانه می‌توانیم در این زمینه گام های مثبتی برداریم.

وی گفت: فضای مجازی بسیار مهم است و همان گونه که آسیب های زیادی دارد از محاسنی نیز برخوردار است به گونه ای که به عنوان یک ناظر بر عملکرد مسئولین نظارت دارد و این باعث می‌شود افراد با احتیاط بیشتر و دقت بیشتر در مسئولیت خود عمل کنند.

فرماندار شهرستان نایین همچنین بر فعالیت بیشتر روابط عمومی ها و ارتباط بیشتر با اصحاب رسانه در راستای ارایه عملکرد و گزارش‌های واقعی اقدامات انجام شده توسط کلیه دستگاه ها و ادارات و ارگانها در راستای ایجاد امید در دل مردم و پرداختن به جهاد تبیین تاکید نمود.

محسن فیروزی در پایان با تأکید مجدد بر ایجاد فضایی مملو از اتحاد و همدلی در میان اصحاب رسانه گفت: شما خبرنگاران و فعالان فضای مجازی نیز باید با همدیگر متحد و همدل باشید و ضمن حفظ رقابت ها با یکدیگر به رقابت سالم بپردازید. یکی از مهمترین رسالت‌های شما عزیزان معرفی شهرستان نایین در عرصه های مختلف فرهنگی، تاریخی، گردشگری، مذهبی و صنایع‌دستی و ظرفیت های اقتصادی شهرستان به جهانیان است که در این راستا می توانید نقش موثری در پیشرفت و توسعه این شهرستان داشته باشید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان نایین به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه با اشاره به اهمیت توجه به افراد توانخواه و سالمند عنوان نمود:حدود ۱۶/۵ درصد جمعیت شهرستان نایین را افراد سالمند تشکیل می دهند که این موضوع […]

۷ آذر ۱۴۰۱

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین ،امام جمعه نایین ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، وتعدادی از مدیران شهرستان از جمله بخشدار مرکزی ،اعضا شورای اسلامی شهر نایین و رییس اداره راه و شهرسازی نایین در قالب میزخدمت با حضور در مسجد الغدیر نایین ضمن دیدار چهره به چهره با مردم این محله به بررسی مسایل و […]

۳ آذر ۱۴۰۱

همزمان با چهارمین روز هفته بسیج و با حضور سردا فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ،مسئولین و بسیجیان شهرستان نایین همایش بزرگ اقتدار شهدایی بسیجیان نایین با حضور بیش از چهار هزار نفری اقشار مختلف برگزار گردید. این مراسم که شامل سخنرانی سردار فدا ، اجرای سرود سلام فرمانده و سرودهای انقلابی توسط […]

۳ آذر ۱۴۰۱

در جلسه ای با حضور دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، فخاری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و قاسمی رئیس دادگستری شهرستان نایین از زحمات اباذر مهیمن تقدیر و علیرضا راحتی به عنوان سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نایین معرفی گردید. سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه […]

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :