سفر یکروزه فرماندار شهرستان نایین به روستای چوپانان

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین، حجت الاسلام و المسلمین سجادی امام جمعه نایین و سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین در سفری یک روزه به روستای چوپانان در ابتدای ورود به چوپانان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام نمودند. در ادامه مسئولین شهرستان با حضور در منازل […]

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین، حجت الاسلام و المسلمین سجادی امام جمعه نایین و سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین در سفری یک روزه به روستای چوپانان در ابتدای ورود به چوپانان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام نمودند. در ادامه مسئولین شهرستان با حضور در منازل تعدادی از خانواده های معزز شهدا ضمن دیدار با خانواده شهدای معزز از پدران و مادران شهدا تجلیل بعمل آوردند.
همچنین در ادامه این بازدید ضمن افتتاح باجه پست بانک چوپانان، فرماندار شهرستان نایین در جلساتی با حضور اعضای شورای اسلامی روستا و معتمدین روستا به بررسی مشکلات و مسائل چوپانان پرداختند.
از دیگر برنامه‌های سفر فیروزی به روستای چوپانان تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج همچنین بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت مستقر در محور چوپانان – انارک و بازدید از سالن ورزشی این روستا بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :