عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت محور کنارگذر نایین آغاز شد

طرح لکه گیری و روکش کامل آسفالت کنارگذر نایین با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به طول 13 کیلومتر طی چند روز گذشته آغاز و تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.

مهندس نصرتی در حاشیه بازدید از این پروژه عنوان نمود: طرح لکه گیری و روکش کامل آسفالت کنارگذر نایین با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به طول ۱۳ کیلومتر طی چند روز گذشته آغاز و تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد. مهندس نصرتی در این رابطه افزود با توجه به پیگیری های مکرر […]

مهندس نصرتی در حاشیه بازدید از این پروژه عنوان نمود: طرح لکه گیری و روکش کامل آسفالت کنارگذر نایین با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به طول ۱۳ کیلومتر طی چند روز گذشته آغاز و تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.

مهندس نصرتی در این رابطه افزود با توجه به پیگیری های مکرر و دعوت سرکار خانم دکتر آزاد نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ازمهندس اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل کشور و در پی بازدید ایشان از جاده های شهرستان و قول مساعد ایشان و همچنین لزوم بهسازی ، ترمیم و روکش آسفالت کنار گذر نایین ، این پروژه آغاز گردید.

نصرتی خاطر نشان کرد در مجموع شهرستان نایین دارای بیش از ۱۳۰۰کیلومتر جاده همسنگ می باشد که علی رغم روکش آسفالت برخی جاده ها بسیاری از جاده های اصلی و روستایی شهرستان نیازمند بهسازی و روکش آسفالت می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =