برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت مراسم یوم الله ۱۳ آبان

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری یوم الله ۱۳ آبان با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر مسئولین شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید. میرزابیگی نایینی در این جلسه با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی عنوان نمود : وقایع صورت پذیرفته در این […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری یوم الله ۱۳ آبان با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر مسئولین شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید.

میرزابیگی نایینی در این جلسه با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی عنوان نمود : وقایع صورت پذیرفته در این روز از جمله تبعید حضرت امام (ره) در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ به ترکیه و همچنین تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و کشتار دانشجویان و دانش آموزان در دانشگاه تهران باعث ماندگاری این روز در اذهان همه ایرانیان و آزادی خواهان جهان گردید.

معاون فرماندار شهرستان نایین در ادامه با اشاره به وضعیت بیماری کرونا و عدم برگزاری این مراسم در سال گذشته عنوان نمود امسال مراسم یوم ا… ۱۳ آبان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و بر اساس رنگبندی و وضعیت کرونا شهرستان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم اتخاذ گردید.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =