فرمانداری نایین
خانه
1397/09/11 سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان نایین معرفی شد
سرپرست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان نایین معرفی شد
با حضور فرماندار شهرستان نایین ،نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان و معاون رییس سازمان تعاون روستایی استان اصفهان ، حسن صفری محمدی به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی نایین معرفی و اردوان نادری تکریم گردید.
محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات رییس سابق اداره تعاون روستایی شهرستان نایین ،اردوان نادری  را فردی کوشا و پر تلاش در انجام وظایف محوله دانست و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود. جمالی همچنین عنوان نمود آقای صفری از افراد بومی و خانواده های خوش نام در شهرستان می باشند که امیدواریم همانند آقای نادری منشاء خدمات در شهرستان باشند. فرماندار شهرستان نایین همچنین در این جلسه در خصوص ایجاد باغ بانوان در زمین متعلق به سازمان تعاون روستایی و کارگاه فرش دستباف که در ساختمان این اداره ایجاد شده نیزخواستار ادامه همکاری این سازمان در خصوص موارد مذکور گردید.
دکتر نکوئی معاون سازمان تعاون روستایی استان اصفهان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از رییس سابق اداره تعاون روستایی شهرستان نایین عنوان نمود حتما از تجارب ارزنده مدیریتی آقای نادری در شهرستانی دیگر استفاده می کنیم و برای آقای صفری نیز در مسئولیت جدید آرزوی توفیق می نماییم. 
 
53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal