فرمانداری نایین
خانه
1397/08/12 پیام فرماندار شهرستان نایین به مناسبت گرامیداشت 13 آبان
پیام فرماندار شهرستان نایین به مناسبت گرامیداشت 13 آبان محمود جمالی فرماندارشهرستان نایین با صدور پیامی ضمن تقدیر از برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین و گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل ازعموم مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه دعوت نمود همراه با دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت نموده و با حضور گسترده خویش در آستانه چهلمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شهرستان نایین ثبت نمایند.

محمود جمالی فرماندارشهرستان نایین با صدور پیامی ضمن تقدیر از برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین و گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل ازعموم مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه دعوت نمود همراه با دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت نموده و با حضور گسترده خویش در آستانه چهلمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شهرستان نایین ثبت نمایند.

سیزده آبان یادآور سه اتفاق مهم است: تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، شهادت دانش آموزان در 13 آبان 1357و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) که در واقع نقش موثری در تحرک انقلاب اسلامی داشتند.آبان  برگ زرینی است از مقطع حساس و یادآور خاطراتی که سرفصل نوینی از مقاومت جبهه حق ملت ایران در برابر جبهه استکبار بوده است. حماسه بزرگ ملت ایران با همراهی دانش آموزان، دانشجویان و طلاب برای همیشه در تقویت هم‌گرایی ملی و دینی ثبت و فراموش ناشدنی است.

تقارن 13 آبان ماه امسال با دهه آخر ماه صفر فرصت ارزشمند و گرانبهایی است برای بازخوانی و تبیین بیش از پیش مفاهیم و ارزش‌هایی که برگرفته از فرهنگ عاشورایی و مکتب کربلا بوده و در انقلاب اسلامی ایران مبنای حرکت‌های مردمی قرار گرفته است.

اینجانب از عموم مردم شریف شهرستان نایین دعوت می نمایم تا با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری یوم ا... 13 آبان ضمن اعلام انزجار از اقدامات استکبار جهانی و هم پیمانانش بر علیه ملت ایران اسلامی، فریاد رسای « هیهات منا الذله» حسینی را به گوش آزادی خواهان و حقیقت طلبان جهان برسانند.
محمود جمالی - فرماندار شهرستان نایین
27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal