فرمانداری نایین
خانه
1397/06/19 مهندس حسین پوربافرانی به عنوان مدیر جدید امور برق نایین معرفی شد
مهندس حسین پوربافرانی به عنوان مدیر جدید امور برق نایین معرفی شد در جلسه ای که در فرمانداری نایین و با حضور محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس حمامیان قائم مقام مدیرعامل برق استان اصفهان ، مهندس مرادی معاون منابع انسانی شرکت برق استان اصفهان و بخشدار مرکزی نایین برگزار گردید از زحمات علی اصغر معمار مقدم مدیر سابق امور برق نایین که به افتخار بازنشستگی نائل گشته تقدیر بعمل آمد و آقای حسین پوربافرانی بعنوان مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی گردید.

مهندس حسین پوربافرانی به عنوان مدیر جدید امور برق نایین معرفی شد

در جلسه ای که در فرمانداری نایین و با حضور محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس حمامیان قائم مقام مدیرعامل برق استان اصفهان ، مهندس مرادی معاون منابع انسانی شرکت برق استان اصفهان و بخشدار مرکزی نایین برگزار گردید از زحمات علی اصغر معمار مقدم مدیر سابق امور برق نایین  که به افتخار بازنشستگی نائل گشته تقدیر بعمل آمد و آقای حسین پوربافرانی بعنوان مدیر جدید امور برق شهرستان نایین معرفی گردید.

مهندس حمامیان قائم مقام مدیر عامل برق استان اصفهان در این جلسه عنوان نمود آقای معمار مقدم در طول دوران خدمت در امور برق نایین خصوصا در زمان مدیریت زحمات زیادی متحمل شدند که جا دارد اینک که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند از ایشان قدردانی ویژه نماییم.وی افزود باتوجه به اینکه آقای مهندس پوربافرانی 2 سال بعنوان مدیر امور برق خوروبیابانک انجام وظیفه نموده اند و دارای سابقه طولانی در شهرستان نایین می باشند بعنوان مدیر جدید امور برق نایین معرفی می گردند تا با تعامل با مسئولین شهرستان وظایف و اهداف تشکیلات برق را در راستای خدمت رسانی و رضایتمندی مردم  انجام دهند. وی در ادامه خاطر نشان کرد از زحمات جناب آقای جمالی فرماندار محترم شهرستان نایین که از جمله فرمانداران خوش نام و خوش برخورد و مدیر و مدبر در استان می باشند نیز در حمایت از امور برق شهرستان قدردانی می نماییم .

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود دوران خوبی را در معیت آقای معمار مقدم بعنوان مدیر برق نایین سپری کردیم که همواره با تلاشهای ایشان و مجموعه همکارانشان در امور برق نایین در جهت خدمت به مردم فعالیت های مثمر ثمری انجام گردید . جمالی گفت از جمله مهم ترین دستگاههای خدمات رسان در سطح شهرستان که اهمیت زیادی برای خدمات دهی سایر دستگاهها و به نحوی یکی از مهم ترین زیرساخت های صنعت و تولید می باشد مدیریت امور برق شهرستان می باشد .فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد همواره مدیریت برق استان و نایین در جهت حفظ تولید و اشتغال در دریافت مطالبات خود از واحدهای صنعتی همراهی لازم را داشته اند .

جمالی در پایان عنوان نمود در دوران بازنشستگی برای آقای معمار مقدم آرزوی صحت و شادکامی و برای مدیر جدید اموربرق نایین آقای مهندس پوربافرانی که سابقه ای درخشان در مدیریت برق شهرستان خور و بیابانک از خود به یادگار گذاشتند آرزوی توفیق روز افزون می نماییم. همچنین از زحمات آقای اسماعیل محمد نصیری که مدتی کوتاه بعنوان سرپرست امور برق نایین خدمت نمودند تشکر نموده و انتصاب ایشان بعنوان کفیل امور برق شهرستان خور و بیابانک را تبریک عرض می نمایم.

64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal