فرمانداری نایین
خانه
1397/06/17 آغاز عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر شهرستان نایین و تحویل منازل 150 واحدی مسکن مهر فاز 2
آغاز عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر شهرستان نایین و تحویل منازل 150 واحدی مسکن مهر فاز 2 با پیگیری های پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خوربیابانک و با حضور مهندس مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درطرح مسکن مهر کشور و مهندس غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نایین کلنگ زنی و پروژه مسکن 150 واحدی و مجتمع تجاری اداری مسکن مهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

با پیگیری های پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خوربیابانک و با حضور مهندس مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درطرح مسکن مهر کشور و مهندس غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نایین کلنگ زنی و پروژه مسکن 150 واحدی و مجتمع تجاری اداری مسکن مهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

احمد اصغری مهرآبادی در آیین بهره برداری از این پروژه ها عنوان نمود 150واحد مسکن مهر ویلایی به وسعت 14هزار مترمربع و 26واحد تجاری در زمینی به وسعت 600مترمربع امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به آغاز ساخت تقاطع غیرهم سطح ورودی مسکن مهر نایین نیز گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح مسکن مهر نایین با هفتاد میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

اصغری مهرآبادی اضافه کرد: تقاطع غیرهمسطح در بلوار جواد الائمه شهر نایین به طول هزار و عرض 57مترمربع با خاک برداری بیش از 14هزار مترمکعب و با بیش از 70میلیارد ریال اعتبار ساخته می شود.

اصغری مهرآبادی گفت: ورودی مسکن مهر نایین به دلیل نداشتن ورودی مناسب و غیرایمن بودن تاکنون تعدادی کشته و زخمی داشته است.

پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی ضمن تشکر از مسئولین عنوان نمود از صبر و حوصله مردم شریف نایین خصوصا اهالی ساکن در مسکن مهر تشکر ویژه می کنم که اجازه دادند با مطالعات انجام شده بتوانیم یه طرح کارشناسی شده در خصوص مسکن مهر را اجرایی کنیم. پوربافرانی افزود با توجه به اینکه در آینده بیمارستان افضلیان به عنوان مرکز اصلی درمانی شهرستان اختصاص خواهد یافت و به زودی با اعتبتر 3 میلیارد تومان روند تکمیل این طرح آغاز می شود لزوم اجرای یک طرح کارشناسی در این محدوده در اولویت قرار گرفت و با توجه به نارضایتی اهالی محترم ساکن در مسکن مهر و با پیگیری های انجام شده امروز شاهد کلنگ زنی این پروژه بودیم.

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در بخشی از این مراسم عنوان نمود امروز شاهد بهره برداری از مجتمع مسکونی 150 واحدی نیز خواهیم بود که به همت مسئولین شهرستان و استان این مجموعه را به قشر آسیب پذیر شهرستان تقدیم می نماییم. جمالی افزود این پروژه در ابتدای سال 1396 با پیشرفتی 30 درصدی روبرو بود که با قول مساعد مجموعه راه و شهرسازی استان و شهرستان و پیگیری های انجام شده این طرح تکمیل و تحویل مردم عزیز نایین شد .

همچنین لازم به ذکر است آب انبار خیرساز شهرک مسکن مهر نایین نیز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید. برای ساخت این آب انبار حاج علیمراد زندوانی 300 میلیون تومان هزینه کرده است.
 
59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal