فرمانداری نایین
خانه
1397/06/10 به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار اصفهان صورت پذیرفت :کلنگ زنی و بهره برداری از چندین پروژه در شهرستان نایین
به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار اصفهان صورت پذیرفت :کلنگ زنی و بهره برداری از چندین پروژه در شهرستان نایین بمناسبت هفته دولت و همزمان با دهه ولایت و امامت و با حمایت های دولت تدبیر و امید و پیگیری های مجدانه پوربافرانی نماینده مردم شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان 35 پروژه با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

بهره برداری از ایستگاه CNG مادر در نایین

به مناسبت هفته دولت آیین بهره برداری از ایستگاه CNGمادر جهت گاز رسانی به بخش انارک و شهرستان خور و بیابانک با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مدیران کل استان ،فرماندار شهرستان نایین و مسئولین شهرستان برگزار گردید.

این پروژه که با پیگیری های نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان و با ظرفیت ده هزار متر مکعب در ساعت مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

قطب صنعتی زندوان به شبکه سراسری گاز متصل گردید

با حضور نماینده عالی دولت در استان اصفهان و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مشعل گاز رسانی به قطب صنعتی زندوان روشن گردید. این پروژه با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان جهت گاز رسانی به واحد های صنعتی در قطب صنعتی زندوان و با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

 

با حضور استاندار اصفهان ،نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ،مدیران استانی و شهرستانی ساختمان جدید شهرداری و ایستگاه آتشنشانی شهر بافران در ادامه بهره برداری از پروژه های شهرستان نایین در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت .

اعتبار هزینه شده در این پروژه بالغ بر750 میلیون تومان بوده است.

 
 

کلنگ زنی احداث کارخانه تولید کاغذ سنگی در شهرک صنعتی نایین

این پروژه با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان و اشتعالزایی 54 نفر به صورت مستقیم در فاز اول طی 6 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید .

 

کلنگ زنی آغاز عملیات گاز رسانی به روستاهای سهیل و سپرو و مرغداری ها و دامداری های مسیر

این پروژه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان به منظور گاز رسانی به روستاهای سهیل، سپرو ، فرح آباد و 49 واحد مرغداری و دامداری در مسیر و با پیگیری های پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد.

 
65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal