فرمانداری نایین
خانه
1397/05/04 دکتر فرشادی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود
دکتر فرشادی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود

با حضور امام جمعه نایین ، فرماندار شهرستان نایین ،مدیر کل بهریستی استان اصفهان و تعدادی از مسئولین شهرستان و هیئت امنای مرکز خیریه الزهرا (س) پنل خورشیدی این مجموعه با تولید 30کیلووات برق با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
پیش از بهره برداری از این طرح دکتر فرشادی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود. جمالی در این جلسه با اشاره به پیگیری های نماینده محترم شهرستان نایین در خصوص راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهرستان خواستار پیگیری مدیر کل محترم بهزیستی در جهت راه اندازی هر چه سریع تر این مرکز گردید. فرماندار شهرستان نایین در ادامه افزود این شهرستان با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی با آسیب های اجتماعی مواجه می گردد که قابل پیشبینی نمی باشد. جمالی همچنین خواستار تحت پوشش قرار گرفتن تعدادی از مددجویان بهزیستی که در لیست انتظار می باشند  و کمک به افراد دارای دو معلول که متقاضی مسکن در شهرستان می باشند گردید.
خانم دکتر فرشادی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در ادامه عنوان نمود در جهت خانه دار شدن معلولین قول پیگیری و واریز مبلغی را خواهیم داد همچنین تعداد 20 نفر از سرپرستان زن خانوار که در انتظار تحت پوشش می باشند را در لیست تحت پوششین اضافه خواهیم کرد.مدیر کل بهزیستی در ادامه خاطر نشان کرد در صورت تامین اعتبار اورژانس اجتماعی شهرستان نایین برای نیمه دوم سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
 
130
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal