فرمانداری نایین
خانه
1397/01/23 برگزاری کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان نایین در جهت بررسی راهکارهای اجرایی تحقق شعار سال 1397
برگزاری کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان نایین در جهت بررسی راهکارهای اجرایی تحقق شعار سال 1397

 

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود در سال گذشته همه هم و غم خود را گذاشتیم تا موجبات رضایتمندی شهروندان محترم نایینی را داشته باشیم کماکان نیز تمام توان خود را در راستای حضور سرمایه گذار در فضای اشتغال زایی و حذف بروکراسی اداری و مدیریت مبحث آب مصروف خواهیم داشت و در راس همه امور تلاش خواهیم کرد ضمن حفظ وضعیت موجود گام های موثری در پیشرفت شهرستان نایین برداریم .

جمالی افزود در سال گذشته درخصوص جذب اعتبارات تبصره 18 با جذب بیش از 160 درصد اعتبارات در این بخش جزء سه شهرستان برتر استان بوده ایم . محمود جمالی خاطر نشان کرد عملکرد دستگاههای اجرایی در سال گذشته با رضایتمندی نسبی مردم همراه بوده است که البته در برخی موارد به دلیل مراجعات زیاد با کمبودها و مشکلات ناشی از مطالبات مردمی مواجه بوده ایم که باعث ایجاد نارضایتی هایی گردید که امیدواریم مسئولان مربوطه که تمام تلاش خود را با توجه به کمبود اعتبارات و امکانات انجام داده اند با مد نظر قرار دادن این موارد موجبات رضایتمندی مردم را فراهم آورند .

فرماندار شهرستان نایین همچنین با اشاره به سپری شدن ایام نوروز عنوان نمود با تلاشهای عزیزان در ستاد خدمات سفر و برگزاری جلسات متعدد از دی ماه 96 ، امسال نیز پذیرای تعداد زیادی از مسافران و گردشگران نوروزی بودیم که با ایجاد 7 مورد بازارچه صنایع دستی و برگزاری جشنواره های نوروزی بیش از 220 هزار بازدید از اماکن تاریخی در شهرستان نایین انجام ، که در این راستا از خدمات شهرداران محترم و کلیه مسئولین اجرایی و مردم میهمان نواز این شهرستان قدردانی می نمایم .

محمود جمالی در ادامه با اشاره به مبحث شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت : در این خصوص ابتدا باید از خودمان شروع کنیم یعنی خانواده و جامعه را در این امر دخیل کنیم به گونه ای که حتما خرید کالاهای ایرانی را در اولویت قرار دهیم و همانگونه که از سوی دولت محترم تدبیر و امید در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری تاکید شده ادارات نیز موظف به رعایت دستورالعمل های ارسالی در این زمینه می باشند. وی افزود برخورد ویژه با کالای قاچاق نیز از دیگر راهکارهای تحقق شعار سال می باشد که به دلیل قرار گرفتن شهرستان نایین در چهار راه مواصلاتی کشور این موضوع برای ما ملموس می باشد .

حمایت از بخش خصوصی در راستای حضور سرمایه گذار و ایجاد اشتغال ، بازاریابی جهت صادرات محصولات ، افزایش اعتماد ملی و فرهنگ سازی از دیگر راهکارهای مطرح شده در خصوص تحقق شعار سال از سوی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه بود.وی در پایان با اشاره به دو پتانسیل اصلی شهرستان یعنی وجود معادن غنی و ظرفیت های گردشگری خاطر نشان کرد با بهره برداری از این پتانسیل ها نیز می توانیم به طور عملی منویات رهبر معظم انقلاب را در شهرستان نایین به منصه ظهور و بروز برسانیم.

 
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal