فرمانداری نایین
خانه
1396/10/12 برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نایین با حضور مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نایین با حضور مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

در این جلسه که با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان نایین ، مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ، انجمن کارآفرینان شهرستان نایین ، مدیران بانک های عامل کارآفرینان و مدیران صنایع و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان نایین برگزار گردید پوربافرانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان نمود اهداف کارگروه اشتغال باید در سه محور حفظ اشتغال موجود ، تکمیل پروژه های نیمه تمام و ایجاد اشتغال جدید قرار گیرد و در این زمینه از پتانسیل های شهرستان استفاده شود . پوربافرانی در ادامه ضمن انتقاد از بروکراسی اداری سختگیرانه در استان اصفهان خواستار پاسخگویی سریعتر به استعلامات در زمینه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال گردید.

جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه عنوان نمود از مهمترین دغدغه های استاندار محترم اصفهان اشتغال ، آب و حذف بروکراسی سخت اداری می باشد که در این زمینه باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغال و تولید گام برداریم.

مهندس نیرومند مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز در بخشی از جلسه با اشاره به سیاست های دولت در جهت ایجاد اشتغال عنوان نمود نرخ بیکاری در استان اصفهان 14 درصد می باشد که نسبت به سال گذشته با کاهش 3 درصدی بیکاری مواجه بوده ایم . وی نرخ بیکاری در شهرستان نایین را 10.9درصد و اعتبار شهرستان نایین در بخش مشاغل خانگی را 800 میلیون تومان عنوان نمود.

همچنین لازم به ذکر است در این جلسه رییس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین به ارایه گزارشی در خصوص اقدامات انجام گرفته توسط این اداره پرداخت همچنین تعدادی از کارآفرینان ،و اعضای کارگروه به ارایه نقطه نظرات خود پرداختند.از جمله مسائلی که در این جلسه مطرح گردید موضوع مشکلات واحدهای صنعتی در پرداخت حقوق بود که در این خصوص نیز بحث و تبادل نظر گردید..
 
تعداد بازدید: 155
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal