فرمانداری نایین
خانه
1397/11/16 جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید
جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید فرماندار شهرستان نایین ضمن تاکید بر اجرای مصوبات این جلسه توسط دستگاههای مربوطه، از مردم متدین و همیشه در صحنه شهرستان نایین دعوت نمود بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برگ زرینی دیگر بر دفتر افتخارات این شهرستان بیفزایند

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود استقلال کشور یکی از دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با رهبری های معمار کبیر انقلاب ضمن رهایی ما از استکبار جهانی فرصتی حاصل نمود تا سرنوشتمان را خودمان تعیین نمائیم.

جمالی افزود: توجه به دو مقوله ی مهم از جمله شرکت مردم در انتخابات وحضور حماسی مردم در راهپیمایی ها همواره از مهمترین معیار های حمایت مردم از نظام اسلامی به شمار آمده است .

فرماندار نایین با اشاره به اینکه از دیگر دستاورد های نظام انقلاب اسلامی حاکمیت دینی است عنوان نمود با خواست مردم چارچوبه و زیرساخت حاکمیت ما توجه به دین مبین اسلام و آموزه های دینی و الهی است که باید با سرلوحه قراردادن این آموزه ها بتوانیم به فضل الهی خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم .

وی ادامه داد: درحال حاضر شرایط به گونه است که علاوه بر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم با جنگ اقتصادی نیز مواجه می باشیم که انشاالله  با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه و حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی و تلاش دولت تدبیر و امید  مانع فعالیت دشمنان در ناامید کردن مردم وخدشه به انقلاب اسلامی خواهیم شد .

جمالی با اشاره به تلاشهای دولت تدبیر و امید در مقابله با فشارهای خارجی ودشمنی های استکبار جهانی عنوان نمود: ضمن اینکه در حال حاضر باید در داخل کشور وحدت داشته باشیم یقین بدانید کلیه ی خدمتگزاران به مردم در دولت تدبیر و امید در راستای رضایت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود .

فرماندار شهرستان نایین در پایان ضمن تاکید بر اجرای مصوبات این جلسه توسط دستگاههای مربوطه، از مردم متدین و همیشه در صحنه شهرستان نایین دعوت نمود بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برگ زرینی دیگر بر دفتر افتخارات این شهرستان بیفزایند.

تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal