فرمانداری نایین
خانه
1398/07/10 سرپرست فرمانداری شهرستان نایین : مباحث کلی ترافیک شهر نایین باید با محوریت شهرداری و همکاری پلیس راهور مطالعه دقیق علمی شود
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین : مباحث کلی ترافیک شهر نایین باید با محوریت شهرداری و همکاری پلیس راهور مطالعه دقیق علمی شود جلسه شورای هماهنگی ترافیک و حمل و نقل شهرستان نایین به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و با حضور اعضا برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود : در حوزه جلسات تخصصی از جمله جلسه شورای هماهنگی ترافیک و حمل و نقل طرح ها ابتدا مطالعه شده سپس به جلسات ارائه شود و پس از آن در شورای هماهنگی ترافیک و حمل و نقل شهرستان نایین مصوب و به اجرا در آید. بعضی طرح ها ممکن است باعث نارضایتی ها شود اما چیزی که حائز اهمیت است ایمنی و سلامت و جان مردم است. در این موارد هیچ گونه ملاحظه ای نباید به جز حفظ امنیت و جان مردم انجام شود و مباحث اجتماعی با گفتگوی رودرروبا مردم اطلاع رسانی و در این خصوص توجیه گردند

مهندس نصرتی افزود :مصوبات شورای حمل و نقل و ترافیک صرفا جهت بهبود و اصلاح با رویکرد علمی به منظور تامین ایمنی مردم باید انجام شود . راهبرد ما در دوره کاری که بنده در خدمت شما هستم بر همین منوال انجام خواهد شد. نظارت در هر صورتی باید انجام شودو با خاطیانمطابق قانون برخورد شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مباحث کلی ترافیک شهر نایین باید با محوریت شهرداری و همکاری پلیس راهور مطالعه دقیق علمی شود.

شایان ذکر است در این جلسه درخصوص آخرین وضعیت طرح احداث میدان امام رضا(ع) در سه راهی محمدیه - مزرعه امام و بافران ،تکمیل میدان چهار راه پلیس، تعیین تکلیف چهار راه جهاد، تعریض خیابان شهید رجایی، موضوع ایمنی مسیر گردنه ملا احمد به سمت ورزنه، آسفالت معابر جاده اصلی اصفهان -نایین حد فاصل گردنه ملا احمد تا نایین، و آسفالت محور اردستان به نایین،مباحث ترافیکی در برخی روستاها و بخش انارک مورد بررسی و مواردی در این خصوص مصوب گردید.

تعداد بازدید: 83
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal