فرمانداری نایین
خانه
1398/04/14  پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت روز شهرداری ها ودهیاری ها 
پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت روز شهرداری ها ودهیاری ها  شهرداران و دهیاران می بایست با افزایش دانش و آگاهی علمی وعملی خود در مسیر توسعه  و مدیریت  کارآمد  نقش بایسته و شایسته خود را به عنوان مردمی ترین انتخاب در قالب شهردار ودهیار  ایفا نمایند
پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت روز شهرداری ها ودهیاری ها 


همزمان با 14 تیر ماه سالروز تصویب قانون تاسیس شهرداریها و دهیاریها ، محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین ،این روز را به شهرداران و دهیاران شهرستان نایین تبریک گفت.

بسمه تعالی
چهاردهم تیرماه بنام روز  شهرداری و دهیاری نامگذاری شده و هدف آن آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها ودهیاری‌ها، ارتقا منزلت خانواده بزرگ شهرداران و دهیاران، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با این مدیریت  است .
خدمتگزاران مردم در قالب شهرداریهاو دهیاری ها در شهرها و روستاها بایستی با عزمی جهادی و رویکرد مردمی  در خور تقدیر و توجه فعالیت نمایند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدیدشهرها و روستاها را مناسب زندگی ، کار و تولید نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقا سطح زندگی مردم  شوند.
شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد عینیت یافتن مردم سالاری دینی و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه اسلامی می باشد.
شهرداران ودهیاران پرتلاش به عنوان منتخبین شورا های اسلامی، از مردمی ترین نهادها، مسئول در اعمال مدیریت و توسعه  می باشند.
نامگذاری 14 تیرماه به عنوان روز شهرداری ودهیاری اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های قابل توجه و اثر بخش و مردمی به صورت  شبانه روزی خادمان مردم در  شهرداری ها ودهیاری ها ، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
شهرداران و دهیاران می بایست با افزایش دانش و آگاهی علمی وعملی خود در مسیر توسعه  و مدیریت  کارآمد  نقش بایسته و شایسته خود را به عنوان مردمی ترین انتخاب در قالب شهردار ودهیار  ایفا نمایند و کسب رضایت مردم ، اجرای درست قوانین ،همگرایی و هماهنگی بین بخشی، ایجاد  وحدت مردمی درشهرها و روستاها از ضروریات توجهات شهرداران ودهیاران عزیز ،خدوم و تلاشگر می باشد.
اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران پرتلاش و محترم و کلیه همکاران ارجمند و تلاشگر  شهرستان نایین تبریک عرض نموده و  توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با نصب العین قراردادن منویات رهبر معظم انقلاب، شعارها، سیاست و رویکرد دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز شهرستان را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
محمود جمالی - فرماندار شهرستان نایین
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal