فرمانداری نایین
خانه
1398/04/13 دیدار رییس صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان با فرماندار شهرستان نایین
دیدار رییس صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان با فرماندار شهرستان نایین در سال گذشته 350 میلیون تومان متعلق به 8 پرونده تسهیلات شهرستان نایین پرداخت شده است

محمود جمالی در این دیدار که با حضور رییس و معاون صندوق کارآفرینی امید و تعدادی از مدیران شهرستان برگزار گردید عنوان نمود در شرایط فعلی برای رونق تولید با مجموعه مالی استان خصوصا بانک ها باید نشست هایی به صورت متناوب برگزار گردد. جمالی در ادامه افزود امیدواریم صندوق کارآفرینی امید شهرستان نایین با صلابت بیشتری نسبت به سالیان گذشته در این شهرستان فعالیت کند و تسهیلات بیشتری را در اختیار متقاضیان اشتغال قرار دهد.فرماندار شهرستان نایین در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و اقتصاد مقاومتی گفت یکی از راه های عملی نمودن این شعارها حمایت از اشتغال های روستایی و صنایع کوچک با در اختیار قرار دادن تسهیلات مناسب خصوصا از صندوق کارآفرنی امید می باشد.

رییس صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان نیز در این دیدار گفت در نایین در سال گذشته 350 میلیون تومان متعلق به 8 پرونده تسهیلات پرداخت شده است. وی افزود آقای خانی از نیروهای خوب ما هستند که از ابتدای سال به عنوان مسئول صندوق کارآفرینی امید در نایین فعالیت خود را آغاز نموده اندو ساکن نایین نیز شده اند.مهدوی اظهار داشت سقف پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با معرفی نامه نهاد های حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد و بنیاد شهید و امور ایثارگران برای هر نفر 50 میلیون تومان می باشد که این تسهیلات 6 درصد و شش ماه تا یک سال نیز تنفس دارد.

طرح یک روستا یک محصول از مهمترین طرح های ما در حمایت از اشتغال روستاییان می باشد که در بسیاری از روستاهای کشور با موفقیت روبرو شده است.

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal