فرمانداری نایین
خانه
1398/03/09 فرماندار نایین در پیامی از مردم این شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
فرماندار نایین در پیامی از مردم این شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در این ماه ضیافت الهی، از مسئولین و کارمندان ادارات، نهادها و آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان نایین دعوت می نمایم باحضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم ا... قدس، وحدت امت اسلامی را برای مقابله با استمرار گستاخی ها و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشته و خشم و انزجار خود را از جنایات و اشغالگری رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نایین ؛ فرماندار نایین در پیامی از مردم این شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن پیام "محمود جمالی" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون"

تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، آن را به جنبشی فراگیر و مسئله اول جهان اسلام تبدیل کرده است.

استکبارجهانی به سردمداری رژیم غاصب صهیونیستی، با ترفندها و ابزارهای مختلف می کوشد مردم فلسطین را از سرزمین مادری آنها دور کند و هرسال به بهانه ای تلاش می کند مسأله فلسطین را به حاشیه بکشند.

دشمن هر روز گستاخ تر از همیشه با هتک حرمت علیه آرمان مسلمانان جهان و حاشیه سازی کاذب، در صدد است حمایت از آرمان فلسطین را کم رنگ کرده تا جنایات غده سرطانی رژیم صهیونیستی به فراموشی سپرده شود.

روز قدس در واقع روز نمایش وحدت و انسجام امت بزرگ رسول الله(ص) است که فریاد دادخواهی ملت های آزاده و طرفدار صلح، در حمایت از قدس شریف و ستمدیدگان از ظلم و جور رژیم منحوس صهیونسیتی و حامیان مستکبرش، فضای جهان را پر خواهد کرد و ثابت می کند قدس شریف متعلق به همه مسلمانان است.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در این ماه ضیافت الهی، از مسئولین و کارمندان ادارات، نهادها و آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان نایین دعوت می نمایم باحضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم ا... قدس، وحدت امت اسلامی را برای مقابله با استمرار گستاخی ها و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشته و خشم و انزجار خود را از جنایات و اشغالگری رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.

                                     محمود جمالی – فرماندار شهرستان نایین

تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal