فرمانداری نایین
خانه
1398/02/15 فرماندار شهرستان نایین خبر داد  :افزایش بیش از 25 درصدی بازدید از آثار تاریخی توسط گردشگران نوروزی
فرماندار شهرستان نایین خبر داد :افزایش بیش از 25 درصدی بازدید از آثار تاریخی توسط گردشگران نوروزی جلسه جمع بندی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف این ستاد در برنامه ریزی و ارایه خدمات در طول ایام نوروز با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای این ستاد برگزار گردید .

جلسه جمع بندی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف این ستاد در برنامه ریزی و ارایه خدمات در طول ایام نوروز با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای ستاد برگزار گردید .

جمالی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد عنوان نمود در نوروز امسال با درایت و برنامه ریزی توانستیم علی رغم طوفان شدید و سیل که در شهرستان رخ داد خدمات خوبی را به مسافران عزیز و گردشگران نوروزی ارایه دهیم . فرماندار شهرستان نایین افزود در نوروز امسال از 26 اسفند 97 تا 16 فروردین 98 ستاد اسکان شهرستان نایین با افزایش 56 درصدی نسبت به سال گذشته میزبان 64680 نفر برای اسکان در شهرستان نایین بود که از این تعداد در حدود 33 هزار اسکان توسط آموزش و پرورش شهرستان انجام گردید. به گفته وی آثار تاریخی شهرستان نایین نیز با افزایش 25 درصدی نسبت به سال گذشته بیش از 167 هزار بازدید داشته است.

   جمالی در پایان ضمن تقدیر از مردم نایین که در حادثه طوفان با مهمان نوازی میزبان هموطنان عزیز بودند عنوان نمود با اتفاقات امسال باید برای سال آینده پیشبینی و پیشگیری از حوادث غیر مترقبه را در اولویت قرار دهیم.
 
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal