فرمانداری نایین
خانه
1398/01/24 سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نایین از گلوگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نایین به عنوان  کمربند ایمنی تهران و مرکز کشور نام برد
سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نایین از گلوگاه ایست و بازرسی شهید شرافت نایین به عنوان کمربند ایمنی تهران و مرکز کشور نام برد آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین ،سردار معصوم بیگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، جمالی فرماندار و رییس شورای تامین و اعضای این شورا و همچنین اعضای شورای اداری شهرستان نایین ،پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از مردم نایین برگزار گردید که طی این مراسم سرهنگ صادق کاظمزاد تکریم و با حکم سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور سرهنگ کاکاوند به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان نایین منصوب و معارفه گردید.

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین ،سردار معصوم بیگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، جمالی فرماندار و رییس شورای تامین و اعضای این شورا و همچنین اعضای شورای اداری شهرستان نایین ،پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان  و جمعی از مردم نایین برگزار گردید که طی این مراسم سرهنگ صادق کاظمزاد تکریم و با حکم سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور سرهنگ کاکاوند به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان نایین منصوب و معارفه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نایین عنوان نمود : امنیت از امتیازات ویژه جمهوری اسلامی است که این امنیت از فداکاری نیروهای مسلح خصوصا ارتش قهرمان، سپاه مقتدر و نیروی انتظامی از جان گذشته با روحیه شهادت طلبی نشأت گرفته است و این اقتدار باعث حسادت دشمن و دست زدن به اقداماتی تبلیغاتی بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رژیم حامی تروریسم یعنی آمریکای جهان خوار گردیده است. امام جمعه نایین افزود نیروی انتظامی در داخل کشور باعث امنیت از طریق مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، کالا و انسان همچنین ایجاد نظم و امنیت در جاده ها گردیده است .

حجت الاسلام سجادی همچنین افزود نیروی انتظامی در حد بضاعت و امکانات موجود در این حوزه استحفاظی گسترده توانسته به خوبی به وظایف خود عمل کند که زحمات سرهنگ کاظمزاد فرمانده متدین، ارزشی، مردمی، دلسوز و همراه و مجموعه انتظامی شهرستان نایین را قدر می نماییم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان نایین در پایان ابراز امیدواری نمود نیروهای مسلح همچنان با اقتدار و با روحیه مجاهدت به حفاظت از کشور پرداخته چراکه امید مستضعفین جهان به این نظام اسلامی می باشد.

سردار معصوم بیگی نیز در این مراسم عنوان نمود خدارا شاکرم که در جمع مردم خوشنام نایین، مردمی متدین و شریف قرار دارم و صمیمانه از کلیه مردم بزرگوار شهرستان و خانواده محترم شهدا، شورای محترم اداری به ویژه شورای محترم تامین و در راس فرماندار عزیز این شهرستان و امام جمعه محترم و بزرگوار که همیشه راهنما، هادی و پشتیبان نیروی انتظامی بوده اند نیز تقدیر می نمایم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه با تبریک اعیاد شعبانیه خصوصا نیمه شعبان و تبریک به ارتشیان غیور و دلاور که 29 فروردین ماه به عنوان روز این عزیزان نامگذاری گردیده است و تشکر از سربازان گمنام امام زمان که خدماتشان بر کسی پوشیده نیست عنوان نمود آنچه هیئت حاکمه آمریکا درخصوص سپاه پاسداران انجام داد آنقدر سخیف است که حتی نیاز به پرداختن به این موضوع نیست . سپاه مجموعه ای ایثارگر، از جان گذشته و خدمتگزار است و از جمله مجموعه هایی است که در قلب مردم ایران جای دارد. بی تردید هرجا شرارت وجود دارد پای آمریکا در میان است از جنگ های منطقه، ترور دانشمندان هسته ای و ترورهای خیابانی تا کودتا در کشورهای مختلف می توان ردپای آمریکا و عمال منطقه ای را یافت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه درخصوص نقش امنیت گفت حوزه امنیت فوق مهم است نیاز اول است و مابقی موضوعات از جمله توسعه و ارتقاء فرهنگ ذیل امنیت شکل می گیرد اما باید دانست امنیت تولید همگانی، عمومی و اجتماعی است که نیروی انتظامی پرچم دار امنیت است اما تولید آن وظیفه ای عمومی و همگانی است.

سردار دکتر معصوم بیگی درخصوص اقدامات نیروی انتظامی استان اصفهان در سال گذشته عنوان نمود درحوزه قاچاق کالا 4 هزار پرونده در استان تشکیل و بیش از 400 تن کالای مکشوفه امحاء و حدود 900 خودرو توقیف گردید که ارزش ریالی آن بیش 118 میلیارد تومان بوده است همچنین در حوزه مواد مخدر بیش از 34 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده و 25 هزار نفر در این بخش دستگیر و بالغ بر 130 الی 140 باند مواد مخدر نیز متلاشی گردیده اند که یک رکورد بی نظیر است و شهرستان نایین در این دو حوزه نقش پررنگی را دارا بوده است به گونه ای که ایستگاه بازرسی شهید شرافت نایین را می توان بعنوان کمربند امنیتی تهران نام برد چراکه بعد از این ایستگاه هیچ ایستگاه مصوب و دائم در مسیر تهران موجود نمی باشد . وی افزود اگر این کویر گسترده توسط شورای تامین شهرستان نایین مدیریت نشود مشکلات عدیده ای برای کشور به وجود می آید که در این خصوص پیشنهاداتی برای ارتقای امنیت کویر و شهرسیتان نایین در حوزه انتظامی به فرمانده محترم نیروی انتظامی کشور و حتی وزیر محترم کشور داده شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد برای مجموعه انتظامی باعث افتخار است که از عملکردیکی از فرماندهان آن رضایت حداکثری مردمی وجود داشته باشد که سرهنگ کاظم زاد نمونه بارز فرماندهی مردمی، کاربلد و حرفه ای بوده و میباشد که از وجود ایشان حتما استفاده خواهیم کرد اما جایگزین ایشان هم فرماندهی با مختصات مورد نیاز برای شهرستان نایین انتخاب شده اند به گونه ای که باید برای این شهرستان با این گستردگی فرماندهی انتخاب می شد که بتوانیم مسیر ریل گذاری شده در جهت ارتقای امنیت را ادامه دهیم به همین دلیل سرهنگ کاکاوند که در سطوح مختلف خدمت نموده اند و ضمن اینکه دانش آموخته دانشگاه عالی فرماندهی و ستاد (دافوس) نیز می باشند در این جایگاه انتخاب که امیدوارم با انگیزه مضاعف و پشتیبانی شورای محترم تامین شهرستان که به واقع در حوزه اعتصاب کامیونداران و همچنین وقوع طوفان شن با مدیریتی خوب مانع از بروز اتفاقات ناگوار گردیده اند به فعالیت مثمر ثمر در این شهرستان در جهت انجام وظایف ناجا بپردازند.

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در بخشی از این مراسم ضمن خیرمقدم به فرماندهی انتظامی استان و حضار در جلسه عنوان نمود به فضل الهی چارچوبه دیدگاه فرمانده انتظامی استان به شهرستان نایین وسعت و گستردگی این شهرستان قرارگرفته است و اخیرا در همایش فرمانداران سراسر استان نیز ذکر خیر ایشان بوده است .

رییس شورای تامین شهرستان نایین با اشاره به اقدام ترامپ نادان در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی گفت این اقدام آمریکا باعث اتحاد بیشتر مردم و مسئولین و افزایش محبوبیت بیش از پیش این نهاد شایسته ، قدرتمند، مردمی و خدمتگزار گردیده به گونه ای که همه خدمتگزاران به مردم در دولت خودرا بسیجی دانسته و می دانند و در مقابل آمریکا ایستادگی خواهند کرد. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جاری شدن سیل در برخی از نقاط کشور افزود علیرغم خسارات مالی و متاسفانه جانی از وقوع این حادثه باردیگر شاهد همدلی و اتحاد مردم، مسئولین و نیروهای مسلح در کشور می باشیم .

فرماندار شهرستان نایین ادامه داد سرهنگ کاظم زاد از نیروهای متعهد، سخت کوش و باتجربه نیروی انتظامی می باشند که در مباحث امنیتی و انتظامی شهرستان سنگ تمام گذاشتند و با کمبود امکانات در پهنه گسترده ای از کویر مرکزی ایران در راستای حفظ نظم و امنیت در شهرها، روستاها و محورهای مواصلاتی شهرستان خصوصا در گلوگاه شهید شرافت عملکرد قابل قبول از خود به یادگار گذاشتند. جمالی در پایان عنوان نمود بحث حفظ امنیت خط انتقال آب به یکی از استانهای همجوار که از شهرستان نایین نیز عبور می کند با درایت شورای تامین شهرستان بدون کوچکترین مورد امنیتی مدیریت گردیدکه امیدواریم سرهنگ کاکاوند نیز همانند سرهنگ کاظم زاد در همراهی با شورای تامین و عنایت ویژه به موارد امنیتی در شهرستان این مسیر را ادامه دهند.

سرهنگ کاظمزاد فرمانده سابق انتظامی شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه با اشاره به راهبردهای مشخص شده توسط فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت با عنایت به بیش از 11 هزار کیلومتر محور های مواصلاتی در این شهرستان و تردد روزانه هزاران خوردو سواری و وسائط نقلیه سنگین و ناوگان حمل و نقل عمومی و قرار گرفتن در مسیر ورودی قاچاقچیان مواد مخدر ،کالا و انسان با تمام توان سعی نمودیم در عملیاتی نمودن راهبرد های تعریف شده گام برداریم که اولویت ما در شهرستان نایین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و همچنین قاچاق کالا بوده است. وی افزود در سال 1397 در کشفیات مواد مخدر با هماهنگی شورای تامین، انقلابی در سطح شهرستان شد و توانستیم رتبه اول در کشف مواد مخدر در استان اصفهان را کسب نماییم که در این راستا با افزایش 5 درصدی کشفیات در سال 1397 نسبت به سنوات قبل روبرو بودیم همچنین با توجه به بحران های اقتصادی در سال 1397 افزایش 10 درصدی کشف کالای قاچاق را رقم زده ایم. سرهنگ کاظمزاد کشفیات مربوط به سوخت قاچاق را 400 درصد افزایش و کشفیات سلاح و مهمات را بیش از 60 درصد افزایش کشف اعلام نمود .

فرمانده سابق انتظامی شهرستان نایین در پایان از جمله اقدامات انجام شده در طول دوران فرماندهی شهرستان نایین را ساماندهی سرویس مدارس ،قانونمند سازی راکبین متور سیکلت ،برگزاری دوره های آموزشی ،تعامل سازنده با اعضای شورای تامین شهرستان ،راه اندازی دستگاه ایکس ری که منتج به افزایش 30 درصدی کشفیات گردید و ... عنوان نمود.

لازم به ذکر است در پایان سرهنگ کاکاوند فرمانده جدید انتظامی شهرستان نایین نیز طی سخنانی عنوان نمود امیدواریم در راستای ماهیت وظایف ناجا با همکاری شهروندان و همراهی مسئولین شهرستان بتوانیم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید نامگذاری گردیده است در جهت ارتقای نظم و امنیت در شهرستان نایین موفق باشیم . وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ کاظمزاد و آرزوی موفقیت برای ایشان برقرای امنیت را یک کارکرد اجتماعی دانست و ابراز امیدواری نمود همانگونه که مردم و مسئولین در دوران فرماندهی سرهنگ کاظمزاد همکاری و همراهی خوبی با نیروی انتظامی داشته اند وی را نیز در این زمینه یاری نمایند
تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal