بازدید دکتر الهام آزاد رییس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از زندان نایین

در این بازدید دکتر بابایی مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان ، مهندس نصرتی فرماندار، اعضای شورای تامین شهرستان نایین، رییس شورای اسلامی شهر نایین و رییس اداره زندان نایین نیز حضور داشتند. سرکار خانم آزاد در حاشیه این بازدید عنوان نمود بر اساس بازدید های دوره ای از زندان […]

در این بازدید دکتر بابایی مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان ، مهندس نصرتی فرماندار، اعضای شورای تامین شهرستان نایین، رییس شورای اسلامی شهر نایین و رییس اداره زندان نایین نیز حضور داشتند.
سرکار خانم آزاد در حاشیه این بازدید عنوان نمود بر اساس بازدید های دوره ای از زندان ها، زندان نایین نیز برای ارزیابی و بررسی مشکلات مورد بازدید قرار گرفت. رئیس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون اصل ۹۰ در این بازدید از نزدیک با زندانیان دیدار و به درخواست‌های آنها گوش فرا دادند.
همچنین در ادامه خانم دکتر آزاد در جلسه با مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان و مسئولین شهرستان مشکلات زندان نایین را احصا و قول پیگیری از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و سازمان زندانهای کشور را دادند.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =