بازدید دکتر الهام آزاد رییس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از زندان نایین

در این بازدید دکتر بابایی مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان ، مهندس نصرتی فرماندار، اعضای شورای تامین شهرستان نایین، رییس شورای اسلامی شهر نایین و رییس اداره زندان نایین نیز حضور داشتند. سرکار خانم آزاد در حاشیه این بازدید عنوان نمود بر اساس بازدید های دوره ای از زندان […]

در این بازدید دکتر بابایی مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان ، مهندس نصرتی فرماندار، اعضای شورای تامین شهرستان نایین، رییس شورای اسلامی شهر نایین و رییس اداره زندان نایین نیز حضور داشتند.
سرکار خانم آزاد در حاشیه این بازدید عنوان نمود بر اساس بازدید های دوره ای از زندان ها، زندان نایین نیز برای ارزیابی و بررسی مشکلات مورد بازدید قرار گرفت. رئیس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون اصل ۹۰ در این بازدید از نزدیک با زندانیان دیدار و به درخواست‌های آنها گوش فرا دادند.
همچنین در ادامه خانم دکتر آزاد در جلسه با مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی زندانهای استان اصفهان و مسئولین شهرستان مشکلات زندان نایین را احصا و قول پیگیری از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و سازمان زندانهای کشور را دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :