بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی سیمان با حضور مسئولین شهرستان نایین

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در جهت حمایت از تولید داخلی و عمل به شعار سال مبنی بر پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خانم آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، اعضای شورای […]


به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در جهت حمایت از تولید داخلی و عمل به شعار سال مبنی بر پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خانم آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولین شهرستان ضمن بازدید از شرکت های سیمان سفید بنوید و سیمان خاکستری درجلسه ای با مدیران این واحدها در خصوص مسائل و مشکلات آنها بحث و تبادل نظر نمودند.

از جمله مهمترین مواردی که در این جلسات مطرح گردید، وضعیت مصرف گاز این واحد ها و نحوه مدیریت آن برای فصل زمستان، همچنین نحوه تامین سوخت جایگزین بود که در این رابطه تصمیماتی اتخاذ گردید.

همچنین وضعیت سختی کار کارگران شرکت های سیمان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

از جمله مهمترین مسائلی نیز که در جلسه با مدیران شرکت سیمان خاکستری مطرح گردید ایمن سازی مسیر معدن این کارخانه و احداث بلوار جنب روستای کدنوئیه بود که بر اساس گزارش مدیران شرکت سیمان خاکستری اقداماتی در این خصوص انجام شده و مقرر گردید با مشارکت این شرکت در اسرع وقت طرح های مطالعه شده پس از تصویب در شورای ترافیک شهرستان اجرایی گردد.

لازم به ذکر است سال گذشته در مسیر جاده فرعی منتهی به معدن کارخانه سیمان خاکستری متاسفانه در پی بروز حادثه تلخ رانندگی ۴ نفر از اهالی روستای کدنوئیه جان خود را از دست دادند که مدیران شرکت سیمان با هماهنگی مسئولین شهرستان اقداماتی مقطعی را انجام و قول هایی را در جهت همراهی با دستگاه های اجرایی در جهت ایمن سازی مسیر های تردد منتهی به کارخانه ارائه نمودند که در این جلسه در جهت اجرای طرح های اصلی از جمله احداث بلوار جنب روستای کدنوئیه و همچنین اجرای طرح ایمن سازی چهار راه جاده منتهی به معدن کارخانه با مشارکت شرکت سیمان خاکستری با رایزنی میان مسئولان شهرستان و مدیران این واحد صنعتی تصمیم گیری گردید. همچنین مسئولین شهرستان نایین از خدمات اجتماعی و معیشتی که توسط مدیران شرکت سیمان خاکستری نایین صورت گرفته تقدیر نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :