بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی سیمان با حضور مسئولین شهرستان نایین

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در جهت حمایت از تولید داخلی و عمل به شعار سال مبنی بر پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خانم آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، اعضای شورای […]


به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در جهت حمایت از تولید داخلی و عمل به شعار سال مبنی بر پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خانم آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولین شهرستان ضمن بازدید از شرکت های سیمان سفید بنوید و سیمان خاکستری درجلسه ای با مدیران این واحدها در خصوص مسائل و مشکلات آنها بحث و تبادل نظر نمودند.

از جمله مهمترین مواردی که در این جلسات مطرح گردید، وضعیت مصرف گاز این واحد ها و نحوه مدیریت آن برای فصل زمستان، همچنین نحوه تامین سوخت جایگزین بود که در این رابطه تصمیماتی اتخاذ گردید.

همچنین وضعیت سختی کار کارگران شرکت های سیمان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

از جمله مهمترین مسائلی نیز که در جلسه با مدیران شرکت سیمان خاکستری مطرح گردید ایمن سازی مسیر معدن این کارخانه و احداث بلوار جنب روستای کدنوئیه بود که بر اساس گزارش مدیران شرکت سیمان خاکستری اقداماتی در این خصوص انجام شده و مقرر گردید با مشارکت این شرکت در اسرع وقت طرح های مطالعه شده پس از تصویب در شورای ترافیک شهرستان اجرایی گردد.

لازم به ذکر است سال گذشته در مسیر جاده فرعی منتهی به معدن کارخانه سیمان خاکستری متاسفانه در پی بروز حادثه تلخ رانندگی ۴ نفر از اهالی روستای کدنوئیه جان خود را از دست دادند که مدیران شرکت سیمان با هماهنگی مسئولین شهرستان اقداماتی مقطعی را انجام و قول هایی را در جهت همراهی با دستگاه های اجرایی در جهت ایمن سازی مسیر های تردد منتهی به کارخانه ارائه نمودند که در این جلسه در جهت اجرای طرح های اصلی از جمله احداث بلوار جنب روستای کدنوئیه و همچنین اجرای طرح ایمن سازی چهار راه جاده منتهی به معدن کارخانه با مشارکت شرکت سیمان خاکستری با رایزنی میان مسئولان شهرستان و مدیران این واحد صنعتی تصمیم گیری گردید. همچنین مسئولین شهرستان نایین از خدمات اجتماعی و معیشتی که توسط مدیران شرکت سیمان خاکستری نایین صورت گرفته تقدیر نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =