ایجاد سامانه صدور مجوز تردد در ایام کرونا

با توجه به لزوم حفظ کرامت مردم عزیز و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سامانه ای به آدرس https://taradod.ostan-es.ir برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان نایین راه اندازی شده است . مردم شریف شهرستان نایین می توانند با مراجعه به سامانه آدرس مذکور نسبت به بارگذاری مشخصات و مدارک خود برای صدور برگ تردد بین […]

با توجه به لزوم حفظ کرامت مردم عزیز و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سامانه ای به آدرس https://taradod.ostan-es.ir برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان نایین راه اندازی شده است .
مردم شریف شهرستان نایین می توانند با مراجعه به سامانه آدرس مذکور نسبت به بارگذاری مشخصات و مدارک خود برای صدور برگ تردد بین شهری اقدام نمایند.
در هنگام ثبت درخواست توجه به نکات ذیل الزامی می باشد:
۱: تکمیل، ارسال و چاپ فرم هیچ گونه حقی را جهت صدور مجوز تردد برای متقاضی ایجاب نمی کند.
۲: متقاضیان محترم صرفا می توانند یک درخواست در محدوده زمانی مورد نظر ثبت نمایند.
۳: متقاضیان صدور مجوز بایستی پس از ثبت درخواست، حداقل پس از ۴۸ ساعت، با مراجعه به همین سایت با وارد کردن کد رهگیری نسبت به دریافت نتیجه درخواست خود اقدام نمایند.
۴: در صورت صادر شدن مجوز، لازم است نسبت به چاپ درخواست اقدام و برای مهر مجوز با اصل مدارک بارگذاری شده به فرمانداری شهرستان مبداء مراجعه شود.
۵: در صورت عدم صدور مجوز، از حضور در محل فرمانداری خودداری نمایید.
۶: با توجه به هماهنگی بعمل آمده، هزینه ثبت نام از طریق کافی نت ها و یا دفاتر پیشخوان مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال تعیین گردید و لذا اخذ هزینه ای بیش از این مقداراز طریق مراجع قانونی قابل پیگیری خواهد بود.
۷: لطفا مدارک خود را با فرمت jpg یا png، و حداکثر حجم ۱۰۰kb آپلود کنید. تصاویر حتی الامکان سیاه سفید باشند.
۸: لطفا در حفظ و نگهداری مجوزهای صادره تا یکسال کوشا باشید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =