ایجاد سامانه صدور مجوز تردد در ایام کرونا

با توجه به لزوم حفظ کرامت مردم عزیز و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سامانه ای به آدرس https://taradod.ostan-es.ir برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان نایین راه اندازی شده است . مردم شریف شهرستان نایین می توانند با مراجعه به سامانه آدرس مذکور نسبت به بارگذاری مشخصات و مدارک خود برای صدور برگ تردد بین […]

با توجه به لزوم حفظ کرامت مردم عزیز و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سامانه ای به آدرس https://taradod.ostan-es.ir برای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان نایین راه اندازی شده است .
مردم شریف شهرستان نایین می توانند با مراجعه به سامانه آدرس مذکور نسبت به بارگذاری مشخصات و مدارک خود برای صدور برگ تردد بین شهری اقدام نمایند.
در هنگام ثبت درخواست توجه به نکات ذیل الزامی می باشد:
۱: تکمیل، ارسال و چاپ فرم هیچ گونه حقی را جهت صدور مجوز تردد برای متقاضی ایجاب نمی کند.
۲: متقاضیان محترم صرفا می توانند یک درخواست در محدوده زمانی مورد نظر ثبت نمایند.
۳: متقاضیان صدور مجوز بایستی پس از ثبت درخواست، حداقل پس از ۴۸ ساعت، با مراجعه به همین سایت با وارد کردن کد رهگیری نسبت به دریافت نتیجه درخواست خود اقدام نمایند.
۴: در صورت صادر شدن مجوز، لازم است نسبت به چاپ درخواست اقدام و برای مهر مجوز با اصل مدارک بارگذاری شده به فرمانداری شهرستان مبداء مراجعه شود.
۵: در صورت عدم صدور مجوز، از حضور در محل فرمانداری خودداری نمایید.
۶: با توجه به هماهنگی بعمل آمده، هزینه ثبت نام از طریق کافی نت ها و یا دفاتر پیشخوان مبلغ ۱۵۰۰۰۰ ریال تعیین گردید و لذا اخذ هزینه ای بیش از این مقداراز طریق مراجع قانونی قابل پیگیری خواهد بود.
۷: لطفا مدارک خود را با فرمت jpg یا png، و حداکثر حجم ۱۰۰kb آپلود کنید. تصاویر حتی الامکان سیاه سفید باشند.
۸: لطفا در حفظ و نگهداری مجوزهای صادره تا یکسال کوشا باشید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :