فرماندار شهرستان نایین ازخبرنگاران این شهرستان تجلیل نمود

با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ،دادستان عمومی و انقلاب نایین،رییس اداره اطلاعات نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار انارک ،سرپرست شهرداری نایین ،رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان ،رییس دفتر امام جمعه ،رییس دفتر نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در […]

با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ،دادستان عمومی و انقلاب نایین،رییس اداره اطلاعات نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار انارک ،سرپرست شهرداری نایین ،رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان ،رییس دفتر امام جمعه ،رییس دفتر نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، نایین و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نایین تجلیل به عمل آمد.

مهندس نصرتی در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار عنوان نمود :خبرنگاران منادی آگاهی و فرهنگ هستندکه بدون هیچگونه چشم داشت مادی برای بالا بردن سطح شعور اجتماعی جامعه تلاش می کنند و در کمال امانتداری خبر رسانی را انجام می دهند و این آزادگی همیشه به عنوان یک ظرفیت بزرگ برای جوامع وجود خواهد داشت .

فرماندار شهرستان نایین در پایان ضمن تقدیر از خدمات و زحمات خبرنگاران راستین و بااخلاق در شهرستان نایین اظهار داشت: امیدوارم خداوند به همه این عزیزان که برای قلم خود حرمت قایل می باشند و با حفظ و حراست از حرمت افراد قلم بر کاغذ می برند توفیق دهد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :