پیام فرماندار شهرستان نایین به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین در این پیام آمده است : نون والقلم وما یسطرون نامگذاری ۱۷ مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید ” محمود صارمی ” به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین در این پیام آمده است :

نون والقلم وما یسطرون
نامگذاری ۱۷ مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید ” محمود صارمی ” به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند و برای قلم خود و آبروی افراد حرمت قائل بوده و جز در راه حق و حقیقت و عدل و عدالت قلم بر کاغذ نمی‌برند.

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی، راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند و همواره تلاش می نمایند در راه حقیقت و رسالت خطیر آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق به تصویر عینی از واقعیت بپردازند و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی با رعایت قانون و احترام به حق فردی، حفظ حریم و شئون انسانی به حفظ حقوق شهروندان با معیارهای اخلاقی اهتمام می ورزند .

خبرنگاران با آگاهی از حساسیت های رسالت خطیر و عظیم خبرنگاری ، صادقانه گام در مسیر روشنگری، معرفت افزایی و بیان حقایق نهاده و در راه تحقق این رسالت سترگ با رعایت انصاف و اخلاق حرفه ای خبرنگاری از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نبوده و نیستند چرا که رشد و توسعه ی فرهنگی هر منطقه و جامعه نیازمند تلاش و همکاری اصحاب رسانه و قلم به ویژه خبرنگاران است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام حوزه خبر و اطلاع رسانی، این اهتمام و تلاش را ارج نهاده، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر ، اصحاب جراید، رسانه های جمعی، نمایندگان خبرگزاری‌ها وفعالان فضای مجازی شهرستان نایین تبریک عرض می نمایم.

محمد حسین نصرتی
فرماندار شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =