آغاز به کار ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان نایین

مراسم تحلیف و انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر های نایین ، انارک و بافران با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، رضوانی معاونت برنامه ریزی فرمانداری و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان نایین در محل فرمانداری نایین برگزار گردید. مهندس نصرتی در این جلسه عنوان نمود : مطابق مواد ۱۷ و ۱۸ […]


مراسم تحلیف و انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر های نایین ، انارک و بافران با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، رضوانی معاونت برنامه ریزی فرمانداری و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان نایین در محل فرمانداری نایین برگزار گردید.
مهندس نصرتی در این جلسه عنوان نمود : مطابق مواد ۱۷ و ۱۸ قانون شوراهای اسلامی برای انتخاب هیئت رئیسه و مراسم تحلیف در خدمت اعضای محترم شورا ها می باشیم.
فرماندار نایین افزود : تلاش مجموعه فرمانداری این است که استقلال شهرداری و شورا حفظ شود. وظیفه ما نظارت بر اساس قوانین و ضوابط موجود بر عملکرد شهرداری و شورا می باشد.
مهندس نصرتی خاطرنشان کرد: اختیار عمل در حوزه مدیریت شهری در اختیار عزیزان می باشد و امیدواریم در چهار سال پیش رو با تصمیمات منطقی و معقولانه بر اساس مقررات و وظایف محوله شورای اسلامی شهرهای شهرستان بتواند با انتخاب شهردارانی متعهد، دلسوز و قانون مند و با هم افزایی و اتحاد میان اعضا در راستای انجام وظایف قانونی خود و نظارت بر عملکرد شهردار و شهرداری اقدام نمایند.
مهندس نصرتی در پایان افزود آنچه مهم است احترام به مردم و برای مردم کار کردن است و همانگونه که آیت الله رییسی رییس جمهور محترم تاکید ویژه ای بر شناخت مشکلات و اولویت ها و رفع مسایل و مشکلات مردم دارند در این راستا ما باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم در حوزه مدیریت شهری ضمن انجام وظایف محوله رضایت مردم را کسب نماییم.
شایان ذکر است بر اساس رای گیری انجام شده در میان اعضای شورای شهر های شهرستان، محمد علی محمدی پور به عنوان رییس شورای اسلامی شهر نایین، محسن اناری انارکی به عنوان رییس شورای اسلامی شهر انارک و جابر فخرایی به عنوان رییس شورای اسلامی شهر بافران انتخاب شدند

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =