با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نایین ضمن بهره برداری و کلنگ زنی چندین پروژه از تابلو فرمانداری ویژه این شهرستان رونمایی شد

با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، محسنی زاده مدیر کل حراست استانداری اصفهان، دکتر کریمی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین،شمس مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان، مهندس […]

با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، محسنی زاده مدیر کل حراست استانداری اصفهان، دکتر کریمی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین،شمس مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان، مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان،مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان ،مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان،معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، مدیر کل صنعت،معدن و تجارت استان اصفهان و مدیران شهرستانی ضمن کلنگ زنی اولین شهرک صنعتی فراوری عناصر معدنی کشور در محور نایین – انارک،چندین طرح و پروژه در حوزه های محتلف به بهره برداری رسید.

تجدید میثاق استاندار اصفهان ،هیئت همراه و مسئولین شهرستان نایین با آرمان های شهدا

استاندار اصفهان، هیئت همراه و مسئولین شهرستان نایین با حضور در گلزار مطهر شهدای مدفون در استان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام به تجدید میثاق با آرمان های شهدا و عطر افشانی وغبار روبی گلزار شهدا پرداختند.

همزمان با سفر استاندار اصفهان به شهرستان نایین از تابلو فرمانداری ویژه شهرستان نایین رو نمایی شد

آیین رونمایی از تابلو فرمانداری ویژه شهرستان نایین با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، محسنی زاده مدیر کل حراست استانداری اصفهان، دکتر کریمی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین،شمس مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان، تعدادی از مدیران کل استانی و مدیران شهرستانی برگزار گردید.

افتتاح رسمی دو مجموعه گردشگری سنتی

از جمله مهمترین پروژه هایی که در حوزه گردشگری رسما افتتاح گردید هتل سنتی و مجموعه گردشگری مشجری در بخش انارک بود که این مجموعه گردشگری که در محور انارک به چوپانان واقع شده با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم ۳۵ نفر با سرمایه گذاری بخش خصوصی رسما افتتاح شد.همچنین هتل کاروانسرای شاه عباسی بلاباد نایین نیز با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی که زمینه اشتغالزایی ۳۰ نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم نموده در جریان این سفر رسما افتتاح گردید.

با بهره برداری و افتتاح رسمی از شرکت های دانش بنیان با اشتغالزایی ۱۰۰ نفر 

آیین بهره برداری از شرکت دانش بنیان آرمان رخش کاویان تولید کننده ماشین آلات و ابزار آلات ماشین کاری با اشتغال ۳۰ نفر و سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال وشرکت آوافن هیدرولیک نایین تولیدکننده شیر هیدرولیک فرمان خودرو با اشتغال ۶۴ نفر و سرمایه گذاری ۱۲۰۰ میلیارد ریال نیز از مهمترین پروژه هایی افتتاح شده در حوزه صنعت و دانش بنیان نیز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

بهره برداری از پروژه های گازرسانی و راه سازی

آیین بهره برداری از ۴ پروژه و آغاز عملیات ۲ پروژه گازرسانی در سطح شهرستان نایین از جمله گاز رسانی به ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت با اعتبار ۱۵۸۰ میلیارد ریال و همچنین آیین بهره برداری و اجرای پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای از جمله پروژه ارتقای ایمنی ایست و بازرسی شهید شرافت به طول ۱/۵ کیلومتر با اعتبار ۸۹۰ میلیارد ریال به صورت همزمان در محل ایستگاه شهید شرافت صورت پذیرفت .

آیین کلنگ زنی ایجاد اولین شهرک صنعتی فراوری عناصر معدنی کشور در محور نایین – انارک به وسعت ۲۰۰ هکتار

دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جریان این آیین کلنگ زنی گفت: در راستای ایجاد زنجیره ارزش و خلق ثروت از وجود عناصر مختلف و متعدد معدنی موجود در پهنه شهرستان نایین، پروژه احداث شهرک صنعتی فرآوری مواد معدنی در زمینی به مساحت ۲۰۰ هکتار در کیلومتر ۱۷ محور نایین به انارک، کلنگ زنی شد.
وی ادامه داد: ظرفیت‌های مختلف و متعدد معدنی در منطقه مرکزی کشور وجود دارد و به تعبیری این مناطق جدول مندلیف کشور ما هستند.
استاندار اصفهان عنوان کرد: بسیاری از عناصر و مواد معدنی که در حوزه‌های مختلف نیاز است را در این منطقه شاهد هستیم.
دکتر مرتضوی یکی از اشتباهات ادوار گذشته را مسئله خام فروشی و فرآوری نکردن واحد‌های مختلف معدنی در اقصی نقاط کشور دانست و اظهار کرد: از گذشته‌ها این ایده وجود داشت که شهرکی برای فرآوری عناصر معدنی در جوار قطب‌های معدنی کشور ایجاد شود و این امکان به نحو دیگری برای رسیدن به محصولات با ارزش افزوده بالا و امتداد زنجیره ارزش فراهم شود.
دکتر مرتضوی گفت: با مطالعاتی که در مجموعه صمت استان و شرکت شهرک‌های صنعتی انجام شد این زمینه فراهم گردید تا در شهرستان نایین شاهد استقرار این شهرک مؤثر در حوزه مواد معدنی باشیم.
وی افزود: در این راستا جلسات و نشست‌های کارشناسی متعددی برگزار شده است و امروز پس از طی کردن مراحل متعدد به نقطه آغاز حرکت اجرایی این شهرک رسیدیم.
استاندار اصفهان ادامه داد: تهیه زیرساخت و شرایط مناسب در این منطقه ضروری است تا شاهد حضور فعال سرمایه‌گذاران در این مجموعه باشیم.
دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: قطعا توجه به مناطق مرکزی کشور و حوزه‌های معدنی از راهبردهای اصلی دولت است و ما نیز به دلیل حضور مردم سخت‌کوش و دارا بودن استعداد ظرفیت‌های معدنی با مطالعاتی که انجام شده است درصدد حمایت از اینگونه پروژه‌ها هستیم.
وی در پایان اضافه کرد: مجموعه مدیریت استان پای کار راه‌اندازی این مجموعه بزرگ و فاخر ایستاده‌ است و این مجموعه را به مردم شریف استان و ایران اسلامی تقدیم می‌کنیم.
استاندار اصفهان همچنین از زحمات و همراهی نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان نایین و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در راستای اخذ مجوزات و اجرای این پروژه قدردانی کرد.

اهدا زمین رایگان به ۲۵ خانوار دارای ۴ فرزند و بیشتر مشمول جوانی جمعیت در شهرستان نایین

در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، مراسم قرعه کشی اختصاص زمین به خانوارهای مشمول جوانی جمعیت شهرستان نایین با حضور استاندار اصفهان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد که در طی آن با اجرای قرعه کشی اراضی تامین شده به ۲۵ خانوار دارای ۴ فرزند و بیشتر این شهرستان برای ساخت واحدهای ویلایی اهدا شد، اراضی فوق در شهرک قائمیه این شهرستان واقع شده است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =