بازدید فرماندار شهرستان از زندان نایین

فرماندار شهرستان نایین در آستانه هفته کار و کارگر در معیت دادستان عمومی و انقلاب نایین و هیئت همراه، معاون اداری مالی زندان های استان، مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان ،در زندان نایین ، از قسمتهای مختلف این زندان بازدیدو باحضور در جمع زندانیان، از نزدیک با آنان گفتگو نمودند. فرماندار شهرستان و هیئت همراه […]

فرماندار شهرستان نایین در آستانه هفته کار و کارگر در معیت دادستان عمومی و انقلاب نایین و هیئت همراه، معاون اداری مالی زندان های استان، مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان ،در زندان نایین ، از قسمتهای مختلف این زندان بازدیدو باحضور در جمع زندانیان، از نزدیک با آنان گفتگو نمودند.

فرماندار شهرستان و هیئت همراه در ادامه و در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۳(سال جهش تولید با مشارکت مردم ) و اولویت سازمانی«توسعه اشتغال پایدار در زندان‌های هدف مبتنی بر دو راهبرد اشتغال صنعت‌محور و خوابگاه- کارگاه با مشارکت کارآفرینان، خیرین و بنیاد تعاون زندانیان کشور» از کارگاه پالت سازی،واحد اشتغال بازدید و ضمن دیدار و برگزاری جلسه با مسئولین شهرستانی و استانی ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام اداره زندان در تحقق شعار سال و اشتغال پایدار در زندان، درجریان فعالیتها و ظرفیت های موجود در زمینه اشتغال در زندان قرار گرفتند.
در این بازدید دایی معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان اصفهان از فرماندار شهرستان به عنوان اولین فرماندار در استان که از زندانیان شاغل در کارگاه های اشتغال در استان و در آستانه هفته کار و کارگر بازدید داشته تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =