فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود: یادواره های شهدا باید مردمی برگزار گردد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر و همچنین برگزاری یادواره شهدای شهرستان نایین با محوریت کنگره شهدا با حضور فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر مدیران شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه بر […]

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر و همچنین برگزاری یادواره شهدای شهرستان نایین با محوریت کنگره شهدا با حضور فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر مدیران شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه بر مردمی بودن یادواره های شهدا تاکید نمود و افزود این یادواره ها به برکت خون و حرمت شهدا برگزار می گردد و این ما هستیم که باید خود را دخیل در این مراسمات کنیم تا بتوانیم از اینگونه مراسم ها بهره معنوی ببریم چرا که خود شهدا کلیه امور را در دست دارند . فرماندار شهرستان نایین افزود ما در تمام عرصه های زندگی از مسئولیتی که بر عهده داریم و امنیتی که بحمدلله امروز وجود دارد و با اقتدار و سربلندی که نظام اسلامی دارد مدیون جانفشانی ها و رشادت های شهدا هستیم و موظفیم یاد و خاطره این دلاورمردان را گرامی بداریم .

شایان ذکر است در این جلسه در خصوص برنامه های گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر روز مقاومت و ایثار و یادواره شهدای شهرستان نایین به همین مناسبت و یادواره شهدای جهادگر بحث و تبادل نظر گردید.

در پایان جلسه نیز با حضور مسئولین و دبیران کارگروه ها و کمیته های کنگره شهدای شهرستان گزارشی از روند اجرایی برنامه های کارگروه های کنگره ه شهدا در این جلسه ارایه گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =