دیدار صمیمانه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اصفهان و فرماندار شهرستان نایین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین، فرماندار شهرستان نایین در نشستی صمیمی با مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان و هیئت همراه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که با هدف بررسی مشکلات پروژه کتابخانه عمومی نایین برگزار شد، دکتر کریمی فرماندار شهرستان ابراز امیدواری کرد با توجه به تلاشهای مسئولین شهرستان و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین، فرماندار شهرستان نایین در نشستی صمیمی با مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان و هیئت همراه دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با هدف بررسی مشکلات پروژه کتابخانه عمومی نایین برگزار شد، دکتر کریمی فرماندار شهرستان ابراز امیدواری کرد با توجه به تلاشهای مسئولین شهرستان و بودجه های درنظر گرفته شده برای این پروژه، سازمان نوسازی مدارس استان بتواند ساختمان کتابخانه عمومی را زودتر تکمیل و به نهاد کتابخانه های عمومی کشور تحویل دهد.
دکتر شاه نظری، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در این دیدار گفت: مشکلات مالی و بعضا عمرانی کتابخانه ها نباید در رسالت اصلی کتابخانه ها که افزایش آگاهی جامعه است خللی ایجاد کند و ستاد استان با نهایت توان سعی در برطرف کردن این ایرادات و بهینه کردن فضای کتابخانه های عمومی برای ترویج مطالعه مفید دارد. خوشبختانه حمایت مسئولین شهرستان از کتابخانه های عمومی این روند را بهبود بخشیده است.
علی شاه نظری، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، درسفر به شهرستان نایین علاوه بر دیدار با فرماندار شهرستان، ضمن بازدید از کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و شرکت در جلسه دیدار با کتابداران شهرستان در بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی نایین در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =