فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود : لزوم انجام مطالعات تخصصی و مکان سنجی جدید مطابق با معیار های زیست محیطی برای دفن زباله ها و تخلیه نخاله های ساختمانی

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود.

دکتر کریمی در ادامه و با توجه به دستور کار جلسه افزود: آنجایی که سلامت مردم در شهرستان مورد تهدید واقع شود خط قرمز ما می باشد و علی رغم مشغله زیاد در این جلسه شخصا حضور یافتم تا در خصوص پسماند و زباله و خصوصا نخاله های ساختمانی که سلامت مردم را تهدید می کند بررسی و اقدام عاجلی انجام شود.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: در جلسات گذشته به این موضوع پرداخته شده ولی متاسفانه مصوبات به صورت کامل اجرایی نگردیده است در این جلسه تصمیمات جدیدی اتخاذ می گردد و اگر این مصوبات در زمان مقرر اجرایی نگردد قطعا ترک فعل صادر می شود . این موضوعات چیزی نیست که بهانه تراشی شود و نیاز به بودجه خاص و یا هماهنگی با مدیران کل و ادارات بالا دستی داشته باشد بلکه قابلیت مدیریت و مرتفع شدن در خود شهرستان،توسط ادارات مربوطه را دارد.

دکتر کریمی اظهار داشت: نباید موضوع نخاله های ساختمانی را ساده بگیریم، چرا که وجود نخاله های ساختمانی که در طی سالیان متمادی دور تا دور شهر نایین را فرا گرفته ممکن است که محل لانه گزینی موش به عنوان ناقل بیماری سالک می باشد و هر لحظه ممکن است هر نقطه از شهر نایین نیز درگیر این بیماری گردد و اگر خدای نکرده هر کدام از شهروندان درگیر این بیماری گردد همه ما مسئول خواهیم بود پس باید پای کار بایستیم و به وظایف قانونی خود عمل کنیم.

وی ادامه داد: دستگاه های متولی امر وظایفشان در این خصوص مستقیم و مشخص است و باید به این موضوع بیش از پیش ورود کنند و ضمن فرهنگ سازی، برخورد قانونی و سخت با متخلفانی که در محل های غیر مجاز اقدام به تخلیه نخاله های ساختمانی و زباله می کنند انجام دهند.
شایان ذکر است در ادامه جلسه مدیر و کارشناسان شبکه بهداشت در خصوص سایر دستور کار های جلسه به ارایه مطالبی پرداختند.
در ادامه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی برای اجرا اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =