فرماندار شهرستان نایین : اجرای برنامه های سالروز گرامیداشت روز جهانی قدس در شهرستان نایین باید با رویکرد تبیینی و روشنگری در خصوص جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار گردد

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین را پر رنگ تر دنبال کنیم و راهپیمایی روز جهانی قدس را پرشورتر و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار کنیم.
فرماندار شهرستان نایین در ادامه اظهار داشت: در سفر اخیر گروه های مقاومت به ایران و دیدار رهبرمعظم انقلاب و مسئولین نظام با این هیئت،نشان از توجه خاص حاکمیت مانند گذشته به مسئله فلسطین می باشد که از مصادیق حمایت از مظلومین فلسطین،برگزاری باشکوه روز قدس می باشد.
کریمی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی و اجرای برنامه های سالروز گرامیداشت روز جهانی قدس در شهرستان نایین باید با رویکرد تبیینی و روشنگری در خصوص جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار گردد.
در پایان جلسه تصمیماتی جهت برگزاری مراسم روز جهانی قدس برگزار گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ، جباری بخشدار انارک، مهندس خیابانی شهردار ، اناری رئیس شورای اسلامی شهر از ایستگاه‌ امنیت و سلامت نوروزی شهدای شهر انارک در دومین روز بهار ۱۴۰۳ به منظور بررسی وضعیت محور های بخش انارک و تکریم دستگاه‌های انتظامی، امدادی و خدماتی بازدید نمودند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =