در جلسه شورای اجتماعی شهرستان نایین بررسی شد: آخرین وضعیت بیماری سالک در روستاهای چوپانان و مزرعه امام

جلسه شورای اجتماعی شهرستان نایین (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی)  به ریاست معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور  سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.  در این جلسه در خصوص آموزش پیشگیری از سوانح و حوادث چهارشنبه آخر سال، بررسی وضعیت بیماری سالک در روستای چوپانان و روستای مزرعه امام بحث […]

جلسه شورای اجتماعی شهرستان نایین (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی)  به ریاست معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور  سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

 در این جلسه در خصوص آموزش پیشگیری از سوانح و حوادث چهارشنبه آخر سال، بررسی وضعیت بیماری سالک در روستای چوپانان و روستای مزرعه امام بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.شایان ذکر است در حال حاضر روستای چوپانان به عنوان کانون فعال و روستای مزرعه امام به عنوان کانون خاموش بیماری سالک می باشند که به تناسب وضعیت موجود تصمیماتی جهت مقابله و پیشگیری از بیماری در این مناطق اتخاذ گردید.

از دیگر موضوعات این جلسه  طرح سلامت نوروزی (۱۵ اسفند ۱۴۰۲ لغایت ۲۵ فروردین ۱۴۰۳) و تشدید نظارت بر مراکز و اماکن با تاکید بر حساسیت نوروز ۱۴۰۳ به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و طرح ماپینگ آپ (لکه گیری واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال برای کودکان اتباع بیگانه) بود که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 20 =