فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود: تبیین خدمات ۴۵ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای امید آفرینی برای مردم

دومین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در خصوص جمع بندی برنامه های اعضای شورای اداری شهرستان نایین برای دهه مبارک فجر به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید . دکتر کریمی در این جلسه ضمن تشکر از اداراتی که برنامه های متنوعی برای این ایام تدارک […]

دومین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در خصوص جمع بندی برنامه های اعضای شورای اداری شهرستان نایین برای دهه مبارک فجر به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید .

دکتر کریمی در این جلسه ضمن تشکر از اداراتی که برنامه های متنوعی برای این ایام تدارک دیده اند عنوان نمود: برنامه های ادارات و ارگان ها باید بر اساس روشنگری باشد و خدمات ۴۵ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای امید آفرینی برای مردم تبیین نمایند.

فرماندار شهرستان نایین با اشاره به برنامه ریزی انجام شده اظهار داشت: در ایام پیش رو  برای بهره برداری و افتتاح پروژه های عمرانی میزبان یکی از معاونین محترم استانداری خواهیم بود که در این خصوص اطلاع رسانی لازم خواهد گردید.

وی همچنین از انجام برنامه ریزی در خصوص حضور مسئولین و اعضای شورای اداری در مساجد شهرستان تا پایان بهمن ماه خبر داد و خاطر نشان کرد اعضای شورای اداری هر شب در یکی از مساجد شهرستان حضور خواهند یافت و ضمن دیدار با مردم به بیان دستاوردها و گزارش عملکرد ادارات خواهند پرداخت و پاسخگوی درخواست های مردمی خواهند بود.

دکتر محمد کریمی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری نیز افزود: نحوه بیان و تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خصوصا دولت سیزدهم می تواند در راستای ترغیب مردم به مشارکت در انتخابات بسیار موثر باشد و در این راستا کلیه ادارات موظفند با استفاده از تمام ظرفیت ها نسبت به ارایه گزارش عملکرد در فضای مجازی و حقیقی واقعیات خدمات و اقدامات دولت مردمی در طول دو سال گذشته را به سمع و نظر مردم برسانند.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، اعضای ستاد برنامه های پیشنهادی خود در ایام … دهه مبارک فجر را ارایه که پس از بحث و تبادل نظر پیشنهادات  بررسی و برای اجرا تصویب گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین، دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و رییس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عنوان نمود: مجموعا پس از بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان، هیئت نظارت مرکزی و شورای نگهبان و […]

۲ اسفند ۱۴۰۲

    در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .  ۱ آقای  محمدمهدی  آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸  ۲ خانم  الهام  آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر […]

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =