فرماندار شهرستان نایین : همواره جوانان و ورزشکاران در حوزه های مختلف توانسته اند افتخارآفرین و راهگشا باشند و امروز نیز مشارکت اجتماعی و سیاسی این قشر می تواند نقش اساسی در آینده شهرستان نایین داشته باشد

ستاد ساماندهی جوانان با موضوع مشارکت اجتماعی سیاسی جوانان

 

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نایین با موضوع مشارکت اجتماعی و سیاسی جوانان به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور تعدادی از مدیران شهرستان، روسای هیئات ورزشی، فعالین ورزشی و مدیران سازمان های مردم نهاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای جلسه ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز “زن” و گرامیداشت هفته ی بصیرت و همچنین هفته ی مقاومت و سالروز شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین تبریک انتصاب آقای حسینی سرپرست اداره ورزش و جوانان و تقدیر از خدمات و زحمات آقای روح ا… رامیار رئیس سابق اداره ورزش و جوانان عنوان نمود: در طول حدود یکسال گذشته که در شهرستان نایین حضور دارم جلسات مختلف در حوزه جوانان از جمله ستاد ساماندهی جوانان برگزار گردیده و اولین جلسه ای است که با حضور همزمان روسای محترم هیئت های ورزشی و فعالین حوزه ورزش و مدیران شهرستان برگزار می گردد به گونه ای که می توان در این جلسه ظرفیت هایی که در ادارات موجود است احصا و هیئت های ورزشی نیز می توانند از این ظرفیت ها استفاده کنند و با هم افزایی در توسعه ورزش گام برداریم.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: اعضای حاضر در این جلسه به نوعی نخبگان در حوزه ورزش محسوب می شوند چرا که رئیس یک هیئت ورزشی می تواند عده ای را رهبری کند و این نکته ای است که امروز بسیار مورد نیاز است چرا که در امور اجتماعی و سیاسی هر مجموعه ای ظهور و بروز خود را در این آوردگاه باید نشان دهد.

وی افزود : در شهرستان نایین در بستر ظهور و بروز استعدادهای جوانان آن طور که باید خوب عمل نکرده ایم و این انتقاد را می پذیریم البته بخشی از مشکلات در بستر سخت افزاری است. ما امروز نیاز داریم که فضا را از این حالت تغییر دهیم و این موضوع نیازمند هم افزایی جمع نخبگانی در امور مختلف از جمله ورزش می باشد.

دکتر کریمی اظهار داشت : در زمینه ورزش، منش و اخلاق پهلوانی در کنار ورزش قهرمانی بسیار مهم است و ما شاهد اتفاقات خوبی در حوزه کسب مدال در رشته های مختلف ورزشی در سطوح استانی و ملی و حتی راهیابی ورزشکاران شهرستان به مسابقات بین المللی نیز بوده ایم که در این زمینه از تمام ظرفیت های موجود شهرستان برای حمایت از ورزشکاران و جوانان استفاده خواهیم کرد.

 فرماندار شهرستان نایین در پایان با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات نیز عنوان نمود : ورزشکاران و فعالین حوزه ورزش به عنوان بخشی از نخبگان جامعه در بحث مشارکت های اجتماعی و سیاسی از جمله در انتخابات تاثیرگذار می باشند و می توانند با تشویق و ترغیب جامعه ی ورزش شهرستان در افزایش مشارکت نقش ایفا نمایند. همواره جوانان و ورزشکاران در حوزه های مختلف توانسته اند افتخارآفرین و راهگشا باشند و امروز نیز مشارکت اجتماعی و سیاسی شما عزیزان می تواند نقش اساسی در آینده شهرستان نایین داشته باشد. فعالیت های اجتماعی، فرهنگی در قالب سازمان های مردم نهاد و همچنین نقش جامعه ی ورزشی برای مشارکت در انتخابات از جمله مواردی است که می تواند به پویایی و توسعه و پیشرفت شهرستان نایین بینجامد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین، دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و رییس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عنوان نمود: مجموعا پس از بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان، هیئت نظارت مرکزی و شورای نگهبان و […]

۲ اسفند ۱۴۰۲

    در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .  ۱ آقای  محمدمهدی  آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸  ۲ خانم  الهام  آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر […]

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهار =