فرماندار شهرستان نایین:تبیین یوم ا… ۱۳ آبان با رویکرد بصیرت افزایی مانع از تحریف اذهان نوجوانان و جوانان توسط دشمنان می گردد

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکیار جهانی و هفته بسیج دانش آموزی و همچنین جلسه شورای ترویج فرهنگ و ایثار شهادت شهرستان نایین با حضور دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین با […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکیار جهانی و هفته بسیج دانش آموزی و همچنین جلسه شورای ترویج فرهنگ و ایثار شهادت شهرستان نایین با حضور دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۱۳ آبان و هفته بسیج دانش آموزی تاکید نمود: موضوع ۱۳ آبان همچنین سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و فلسفه این ایام باید برای دانش آموزان به صورت ویژه تبیین شود تا فکر و ذهن نوجوانان و جوانان ما دستخوش تحریف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار نگیرد.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: برنامه های هفته بسیج دانش آموزی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با رویکرد اقناع سازی و بصیرت افزایی برای جوانان و نوجوانان برگزار گردد.

دکتر کریمی در ادامه با اشاره به دستور کار بعدی این جلسه در خصوص برنامه ریزی روز حماسه و ایثار شهرستان نایین عنوان نمود با توجه به اینکه ۱۲ نفر از فرزندان برومند این شهرستان در روز ۱۱ آبان ماه ۱۳۶۱ در عملیات محرم به فیض شهادت نایل گردیده اند این روز به عنوان روز حماسه و ایثار شهرستان نایین نامگذاری گردیده است و با عنایت به قرار گرفتن این روز در هفته بسیج دانش آموزی، اجرای برنامه های مرتبط با این روز و برگزاری یادواره های شهدا در مدارس در راستای جهاد تبیین بسیار حایز اهمیت می باشد.

دکتر کریمی افزود تجلیل از خانواده شهدا که در قید حیات می باشند و همچنین جانبازان عملیات محرم نیز در دستور کار بنیاد شهید و سایر ادارات قرار گیرد و این روز در شهرستان نایین به صورت خاص باید بروز و ظهور یابد.

فرماندار شهرستان نایین در پایان با اشاره به برگزاری برنامه ویژه شهرستانی برای روز حماسه و ایثار شهرستان خواستار دعوت از اقشار مختلف از سوی ادارات مربوطه بخصوصا پایگاه های بسیج و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =